Biokatilinė – dar ne šiais metais

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, Prienų valdžios pastangos gauti finansavimą iš ES fondų biokatilinės statybai – vėl be rezultatų. Jau galima tvirtai pasakyti, jog šiemet biokatilinė nebus pastatyta, nes nei AB „Prienų šilumos tinklai“, nei „Pramonės energijos“ paraiškos nesurinks reikiamo balų kiekio, nors priemonės „Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas energijos gamybai“ paraiškų vertinimas vis dar vyksta.

UAB „Prienų energija“ direktorius Vaidas Povilėnas teigė, kad jų įmonė ir toliau laikosi pozicijos, jog reikia statyti biokatilinę komercinėmis lėšomis. Pasak privačios bendrovės vadovo, tuo tikslu galima sukurti bendrą su savivaldybe įmonę ir ją kartu valdyti. Tiesa, V. Povilėnas pabrėžė, jog tokio objekto atsipirkimas bus ilgesnis.

Portalo žiniomis, Vyriausybėje visgi svarstoma galimybė sudaryti sąrašą savivaldybių, kuriose labai aukštos šilumos kainos, ir finansuoti jų projektus iš specialiai tam sukurto fondo. Bet kada tai įvyks, niekas nežino.

Anot AB „Prienų šilumos tinklai“ direktorės Albinos Mincuvienės, laukimo stadija tęsiasi.

Taip pat skaitykite

9 komentarai

  1. Prieniske

    Taigi mūsų dabartine valdžia daugiau kaip ir nieko nesugeba, ar jie kokius nors darbus pradėjo daryti, ar projektuose dalyvauja, o tik prisiima nuopelnus protingų žmonių įgyvendintus darbus. Idomu jeigu jie dar isbus valdžioje kuo galės pasigirti ar kokį objektą atidaryti, dabar gerai pavaidinti kai dirbo protingos galvos, baisu prienams laukia isnikimas, gaila kad mūsų rajonas ritasi žemyn žemyn upe ir dar labai gilią vaga.