Besiruošdama RKL sezonui Prienų komanda pranoko Alytaus krepšininkus

Rugsėjo 21 d. Prienų krepšininkai, besiruošdami RKL sezonui, sužaidė draugiškas rungtynes su Alytaus komanda. Tris kėlinius vyko permaininga kova, o ketvirtajame prieniškių spurtas 17:2 nulėmė rungtynių baigtį.
Pirmajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai dažnai klydo, prastai kovojo dėl kamuolių ir tai atsispindėjo rezultate. Svečiai iš Alytaus pirmajame kėlinyje dominavo (2:6, 9:18). Tiesa, kėlinio pabaigoje Prienų komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (11:18). Antrojo kėlinio pradžioje Alytaus komandos persvara padidėjo iki 10 taškų (13:23). Ir tik tada Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pradėjo grįžti į žaidimą. Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. Prienų krepšininkai panaikino taškų deficitą (25:25). Svečiai pataikė tritaškį (25:28), bet gavo atsaką 7:0 (32:28). Po dviejų kėlinių komandas skyrė du taškai (34:32).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje keitėsi. Trečiajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo ir po trijų kėlinių Prienų komanda teturėjo 2 taškų (47:45) persvarą. Ketvirtajame kėlinyje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai galingai spurtavo ir laimėjo rungtynes 11 taškų skirtumu (73:62).

Prienų komandoje žaidė ir Domantas Šeškus.