Bendruomenės veikla labai svarbi kaimui

IMG_6993

Pieštuvėnuose gyvenantiems žmonėms neįmanoma nežinoti apie bendruomenės „Pieštuvėnai“ veiklas. Visiems žinomos jos organizuojamos šventės: Adventinė popietė, Užgavėnių, tradicinė Oninių ir kt. O kur dar ekskursijos po Lietuvą, pavasarinės švaros akcijos, gegužinės maldos visą mėnesį.

Kokie žmonių susibūrimai be muzikos, dainų, be pasišnekučiavimo prie vaišių stalo? Todėl iniciatyvios moterys susibūrė į ansamblį, savo balsais ir dainomis džiugina ne tik savus, bet ir Užuguosčio kaimo, Stakliškių seniūnijos kiekvieno jauno ar seno gyventojo širdį.

Bendruomenės gyvavimas tuo nesibaigia.

Pirmininkės Dalės Stankevičienės dėka dalyvaujame projektinėje veikloje. Džiaugiamės, jog šiemet buvo parašytas ir laimėtas projektas „Įvairaus amžiaus kaimo žmonių įtraukimas į saviveiklos kolektyvų veiklą, švenčių, tradicijų atgaivinimas ir plėtojimas“. Parama gauta pagal Žemės ūkio ministerijos 2016 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Įsigyta šeši komplektai moteriškų tautinių drabužių, kuriais moterys pasipuoš koncertuodamos per valstybines šventes. Už projekto lėšas buvo įsigyta kavos – arbatos perkolatoriai, mikrobangų krosnelė, lygintuvas, virdulys.

IMG_6972

Renginiai sukviečia gyventojus kartu pabūti, pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasirūpinti savo aplinka. Visi susiėjimai vyksta Stakliškių gimnazijos Pieštuvėnų ikimokyklinio ugdymo skyriuje, kur bendruomenė nuomojasi patalpas. Šioje jaukioje švietimo įstaigoje dažnai tenka susėsti prie bendro stalo išgerti arbatos, pasidalinti savo sumanymais…

Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo i Prienų rajono  savivaldybė.

Kai darbai sekasi, norisi dar labiau stengtis. To ir linkime savo bendruomenei.

 

Bendruomenės „Pieštuvėnai” informacija

Taip pat skaitykite