„Vytautas“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą BBL čempionate

Sausio 19 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai žaidė BBL čempionato rungtynes su „Jūrmalos“ komanda ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą (68:53). Tai pirmoji Prienų-Birštono komandos nesėkmė BBL čempionate.
Tiesa, Virginijaus Šeškaus dispozicijoje buvo tik aštuoni žaidėjai. Kaip žinome, komandoje traumas gydosi Šarūnas Vasiliauskas ir Gytis Sirutavičius. Latvijoje nebuvo Dainiaus Šalengos,  nežaidė Jūrmaloje ir Vaidas Čepukaitis.

IGP9938

Rungtynes Prienų-irštono ekipa pradėjo geru spurtu (0:5). Aikštelės šeimininkai pataikė tritaškį (3:5). Vilmantas Dilys atsakė tolimu metimu (3:8). Deja, bet du iš eilės „Jūrmalos“ tritaškiai panaikino „Vytauto“ persvarą ir leido į priekį išsiveržti aikštelės šeimininkams (9:8). Vytauto Šulskio pastangomis Prienų-Birštono komanda persvėrė rezultatą savo naudai (9:11), bet po pirmojo kėlinio įsivyravo lygybė (11:11).
Antrojo kėlinio pradžioje V. Dilys ir Laimonas Kisielius padėjo komandai įgyti 4 taškų persvarą (13:17). Deja, bet tolimesni įvykiai aikštelėje nieko gero „Vytautui“ nežadėjo. Ir nors kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik vienas taškas (20:19), antroje kėlinio pusėje situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. „Jūrmalos“ krepšininkai laimėjo 4 min. atkarpą 10:2 ir įgijo 9 taškų pranašumą (30:21). Tiesa, „Vytauto“ krepšininkai po V. Dilio taiklių metimų sumažino skirtumą iki 4 taškų (30:26).
Trečiojo kėlinio pradžioje V. Šulskio tritaškis sumažino Prienų-Birštono komandos taškų deficitą iki vieno (30:29). Deja, kitas 5 min. „Vytautas“ atrodė bejėgiškai ir aikštelės šeimininkai kėliniui įpusėjus pirmavo 12 taškų skirtumu (41:29). Po tokio šalto dušo V. Šeškaus auklėtiniai surengė keletą sėkmingų atakų ir sumažino skirtumą iki 8 taškų (43:35). Bet trumpalaikė nesėkmė nesustabdė aikštelės šeimininkų ir po trijų kėlinių jie turėjo 13 taškų pranašumą (50:37).
Ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova ir likus iki jo pabaigos 2 min. V. Šulskis sumažino atsilikimą iki 9 taškų (62:53), bet daugiau „Vytauto“ komandai nieko nuveikti nepavyko. Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 53:68 (11;11, 15:19, 11:20, 16:18).

Vytautas Šulskis  pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, 14 taškų į varžovų krepšį įmetė Vilmantas Dilys, 13 – Laimonas Kisielius (8 rezultatyvūs perdavimai).