Virginijaus Šeškaus kariauna sunkiai, bet susitvarkė ir su „Barons“ komanda

Prienai_655x409_3_1Sausio 22 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai Rygoje po permainingos kovos laimėjo BBL čempionato rungtynes su „Barons“ komanda. Prieniškiai gerai pradėjo, bet antrajame kėlinyje praradę iniciatyvą, ją sugebėjo grąžinti tik ketvirtajame ir iškovoti eilinę pergalę.
Prieniškių išsigelbėjimo spurtas prasidėjo nuo to momento, kai Prienų komandos strategas gavo techninę pražangą už priekaištus teisėjams.

Rungtynės prasidėjo taikliu Gintaro Kadžiulio metimu (0:2), o po Mindaugo Lukauskio dviejų sėkmingų atakų „TonyBet“ persvara siekė 5 taškus (4:9). Ir nors aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki dviejų taškų (12:14), Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po pirmojo kėlinio įgijo 6 taškų pranašumą (14:20).

Pirmojo kėlinio pradžioje Prienų krepšininkai išlaikydavo 6 taškų persvarą (16:22, 18:24), bet gan netikėtai aikštelės šeimininkų buvo parblokšti. Per keturias antrojo kėlinio minutes „TonyBet“ persvara tiesiog ištirpo, o „Barons“ krepšininkų spurtas buvo sustabdytas, kai komandas jau skyrė 6 taškai (30:24). Prienų ekipa Artūro Valeikos pastangomis sumažino skirtumą iki 3 taškų (30:27), bet iškart gavo atkirtį, ir prieniškių deficitas padidėjo iki 9 taškų (38:29). Kėlinio pabaigoje Martynas Linkevičius sumažino skirtumą iki 6 taškų (38:32)

valeikaTrečiasis kėlinys

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komandos laukė dar vienas „Barons“ spurtas, ir aikštelės šeimininkai įgijo 14 taškų persvarą (50:36). Ir tada prabilo „TonyBet“ tolimoji artilerija. Žygimantas Janavičius, Gintaras Kadžiulis, Martynas Linkevičius ir dar kartą G. Kadžiulis sumažino skirtumą iki 4 taškų (55:51). Deja, bet klaidos ir M. Linkevičiaus techninė pražanga neleido perimti iniciatyvos. Varžovai vėl padidino persvarą iki 8 taškų (61:53). Vaidas Čepukaitis dar spėjo iki kėlinio pabaigos pelnyti du taškus, ir po trijų kėlinių „TonyBet“ deficitas liko tik 6 taškai (61:55).

Kėlinio pradžioje Prienų komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus už ginčus su rungtynių teisėjais buvo nubaustas technine pražanga, ir varžovai padidino savo pranašumą iki 9 taškų (68:59). Tuomet „TonyBet“ krepšininkai susitelkė ir „smogė“ varžovams – deficitas ištirpo, o po A. Valeikos dvitaškio prieniškių persvara jau buvo 6 taškai (68:74). Aikštelės šeimininkai dar bandė gelbėti situaciją (73:76), bet po M. Linkevičiaus tritaškio ir M. Lukauskio taiklių baudos metimų tapo aišku, jog šiose rungtynėse Prienų komanda iškovojo pergalę (75:81).

Artūras Valeika pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Gintaras Kadžiulis pridėjo 16, Laimono Kisieliaus sąskaitoje 11, Vaidas Čepukaitis ir Mindaugas Lukauskis įmetė po 10, Martynas Linkevičius -8, Žygimantas Janavičius -5, Paulius Ivanauskas -2.