„Basketnews.lt 2015“ taurės varžybų starte – sunki pergalė

Startavo „Basketnews.lt  2015“ 10-12 klasių krepšinio taurės varžybos, kuriose dalyvauja ir mūsų krašto komandos (Prienų „Žiburio“ ir Birštono gimnazijų).
Kovo 5 d. savo kovas pradėjo „Žiburio“ gimnazijos komanda, kuri Prienų KKSC salėje susitiko su Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos krepšininkais.
Rungtynės buvo labai permainingos. Po pirmojo kėlinio į priekį  įsiveržė svečiai iš Varėnos (16:20). Antrajame kėlinyje Prienų komandai pavyko sustyguoti žaidimą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (41:40), bet jau pirmavo „Žiburys“.
Trečiajame kėlinyje vėl geresni buvo svečiai iš „Ąžuolo“ gimnazijos, kurie persvėrė rezultatą savo naudai (60:67).
Didelių pastangų dėka „Žiburio“ gimnazijos komandai pavyko ketvirtajame kėlinyje išsigelbėti nuo pralaimėjimo. Per pagrindinį rungtynių laiką nugalėtojas nebuvo  išaiškintas (81:81).
Pratęsime sėkmė lydėjo „Žiburio“ gimnazijos krepšininkus (12:7), kurie iškovojo pergalę rezultatu 93:88.
Prieniškiams daugiausiai taškų pelnė R. Stadalis (26) ir P. Zagurskas (21).