Banguotai žaidusi „Labas GAS-KKSC“ komanda patyrė pralaimėjimą savo aikštėje

IMGP7334

Sausio 28 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai sporto centro salėje žaidė RKL čempionato rungtynes su „Patriots“ komanda iš Akmenės rajono. Deja, banguotai žaidę prieniškiai turėjo pripažinti svečių pranašumą (75:81). Abi komandos buvo įregistravę rungtynėms tik po 8 žaidėjus.

Nežiūrint „bangavimų“, trečiajame kėlinyje mūsiškiai perėmė iniciatyvą į savo rankas (49:43) ir, kai atrodė, kad kelias link pergalės atviras, komandos žaidimas vėl išsibalansavo, o svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo 6 taškų pranašumą (53:59). Pauliaus Ivanausko paimta minutės pertraukėlė tik akimirkai (56:59) suteikė viltį, jog rungtynių eiga gali pakrypti aikštelės šeimininkų naudai. Svečiai „pabėgo“ (58:69) ir jau nepaleido pergalės iš rankų.

„Labas GAS-KKSC“ komandai 20 taškų pelnė Arnas Tilindė, 17 (12 atkovotų kamuolių) – Edas Valenta, 13 – Gediminas Maceina, 11- Kajus Okmanas.

Aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo nuo „sausros“ minučių (0:6, 4;12). Po sėkmingų Edo Valentos metimų skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (7:12). O kėlinio pabaigoje surengtas spurtas 9:0 leido laimėti pirmąjį kėlinį (16:14).

IMGP7241

Bet antrasis kėlinys vėl prasidėjo „sausomis“ minutėmis ir svečiai labai greitai įgijo 7 taškų persvarą (16:23). Likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. Gediminas Maceina sumažino komandos atsilikimą iki 10 taškų (24:34), o komandos draugai ištirpdė deficitą iki 5 taškų (29:34).
Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pirmą kartą kėlinį pradėjo nuo sėkmingų atakų ir labai greitai panaikino taškų deficitą (34:34), o po Arno Tilindės taškų ir persvėrė rezultatą savo naudai (36:34). Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 min. rezultatas buvo lygus (41:41), bet po dviejų minučių Dariaus Kuzmicko pastangomis Prienų komanda pirmavo 6 taškais (49:43). Deja, paskutinės dvi kėlinio minutes priklausė svečiams, kurie panaikino skirtumą ir po trijų kėlinių įgijo vieno taško pranašumą (49:50).

IMGP7088

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Gediminas Maceina persvėrė rezultatą savo komandos naudai (51:50) ir tai buvo paskutinis kartas, kai aikštelės šeimininkai pirmavo.  Svečiai perėmė iniciatyvą ir per 3 min. įgijo 11 taškų persvarą (58:69). Prienų komanda dar bandė grįžti į žaidimą. Po Edo Valentos dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (68:73). Deja, perimti iniciatyvos Pauliaus Ivanausko auklėtiniams taip ir nepavyko.

IMGP7146

Kajaus Okmano tritaškis paskutinėmis rungtynių sekundėmis padėjo sumažinti taškų deficitą iki 6 taškų (75:81), bet tai buvo maža paguoda. Pralaimėjimo išvengti nepavyko.