Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate – sėkmingi OSK „Šilas“ narių startai

Gegužės 31 d. vykusiame Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate Lietuvos rinktinėje dalyvavo ir ne vienas OSK „Šilas“ atstovas.

DSC02028Individualiose varžybose geriausiai sekėsi Mildai Radzivonaitei, kuri M 20E grupėje užėmė trečiąją vietą. Pirmajame dešimtuke buvo ir Deimantė Motiejūnaitė (M16E grupė). Kiti klubo orientacininkai užėmė vietas antrajame ir trečiajame dešimtukuose.

Žymiai geriau šiliečiai pasirodė estafečių varžybose.

Lietuvos I-osios komandos vyrai elito grupėje užėmė antrąją vietą. Algirdas Bartkevičius bėgo pirmajame etape ir buvo penktas.

Lietuvos II-osios komandos sudėtyje startavo Vytautas Beliūnas. Pakuoniškis bėgo trečiajame etape, kuriame parodė trečiąjį laiką ir padėjo komandai iš septintosios vietos pakilti į penktąją.

V16 E grupėje Rokas Lipnickas trečiajame etape parodė penktąjį laiką ir pakilo iš šeštosios vietos į ketvirtąją.

D. Motiejūnaitė M16 E grupėje pirmajame etape buvo trečia, o komanda užėmė pirmąją vietą.

M20 E grupėje M. Radzivonaitė trečiajame etape parodė trečiąjį rezultatą ir išsaugojo pirmajai Lietuvos komandai prizinę vietą.

Moterų elito grupėje Indrė Maciulevičiūtė, atstovavo trečiajai Lietuvos komandai ir pirmajame etape buvo devinta. Komanda užėmė 6 vietą.

Komandinėje įskaitoje Baltijos šalių čempionato nugalėtoja tapo Lietuvos rinktinė, kuri iš viso surinko 1609 taškus. Antroji vieta atiteko Estijos komandai (1487 taškai), o treti liko Latvijos orientacininkai (1138 taškai).