Balbieriškyje auga nauja badmintonininkų karta

IMGP5102
Lapkričio 14-15 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos U-13 ( iki 13 metų) badmintono čempionatas. Pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvavo ir Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai – badmintono  klubo ,,Svajonė“ žaidėjai. Čempionate dalyvavo geriausi Klaipėdos, Vilniaus, Tauragės, Kretingos, Šakių, Kelmės, Raseinių, Mažeikių jaunieji badmintonininkai. Merginų vienete žaidė 24 žaidėjos, čia geriausiai sekėsi Tomai Petraškaitei, ji iškovojo 9 vietą, Rasa Radžiūnaitė – 13 vietą, Augustina Siaurukaitė – 18 vietą. Vaikinų vienete žaidė 38 žaidėjai, Lukas Bucevičius iškovojo 17 vietą. Merginų dvejete Toma Petraškaitė ir Rasa Radžiūnaitė iškovojo 5 vietą.
Vaikinų dvejete žaidė 18 žaidėjų porų, Lukas Bucevičius ir Linas Budrikas iškovojo 10 vietą.
Komandos vadovo V. R. Sidaravičiaus manymu, pasiekti rezultatai atitiko žaidėjų galimybes.
Gruodžio pradžioje Tauragėje vyks 11-tosios Lietuvos taurės varžybos. Jose tikimės pasiekti aukštesnių rezultatų.