Balbieriškyje auga graži badmintonininkų pamaina

Povilas Reibutis

Gegužės 30 d. Tauragės Bastilijos sporto komplekse vyko badmintono varžybos „Mūsų viltys”, kuriose gana gausiai dalyvavo Balbieriškio badmintonininkai (vadovas V. R. Sidaravičius). Balbieriškiečiai varžėsi U13 grupėje. Berniukai (Aurimas Kuzmickas, Lukas Bucevičius, Ernestas Leonavičius, Erikas Zaleckas) asmeninėse varžybose pasirodė pagal savo galimybes. Geriausias rezultatas priklauso L. Bucevičiui (17 vieta). Užtat dvejetų turnyre Lukas kartu su E. Leonavičiumi  užėmė 7 vietą. Kita mūsų krašto pora (E. Zaleckas, A. Kuzmickas) buvo dvylikta.

Dar sėkmingiau dvejetų turnyre pasirodė Balbieriškio mergaitės. Toma Petraškaitė poroje su Rasa Radžiūnaite kovojo dėl prizinės vietos, bet pralaimėjo 0:2 (11:21, 12:21). Asmeninėse varžybose Toma buvo šešta, o Rasa – penkta.

Mišrių dvejetų turnyre mūsų poros užėmė  8 (E. Leonavičius, T. Petraškaitė) ir 9 (L. Bacevičius ir R. Radžiūnaitė) vietas.