„Balbieriškis-Randers“ – MMKL +35 čempionato nugalėtojai

randers 2

Balandžio 29 d. Rietave vyko Mažų miestelių krepšinio lygos finalų kovos, kuriose dalyvavo ir Balbieriškio „Balbieriškis-Randers“ krepšininkai. Jie kovojo dėl +35 čempionato nugalėtojų trofėjaus. Jų varžovai buvo Trakiškio „Akmenys“. Tiesa, Balbieriškio komanda neleido varžovams net pagalvoti, jog jie gali laimėti rungtynes. Na, galbūt, tik pirmojo kėlinio pradžioje „Akmenys“ galėjo pamanyti, jog kažką gali šiose rungtynėse nuveikti (4:11). Bet jau jo pabaigoje Balbieriškio komanda turėjo 5 taškų pranašumą (24:19). Po dviejų kėlinių skirtumas užaugo iki 9 taškų (43:34). Trečiajame kėlinyje varžovai buvo pasiųsti į nokdauną (71:39), po kurio jau nebegalėjo atsitiesti (53:91). Triumfas ir nugalėtojų titulas.

Balbieriškis-Randers“ gretose rezultatyviausias buvo Rimvydas Stankevičius. Jo sąskaitoje 18 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų. Prienų krepšinio bendruomenei gerai pažįstamas Paulius Parachomikas prie pergalės prisidėjo 13 taškų ir 7 atkovotais kamuoliais.