Sporto šventės dalyvių įkarštį vėsino lietus

Balbieriškyje vykusioje vasaros šventėje dinamiškai praėjo sporto programa. Varžybos vyko futbolo ir krepšinio aikštelėse, o badmintono klubo „Svajonė“ nariai surengė parodomąją programą.

Futbolo turnyre dalyvavo 4  suaugusiųjų ir 3 vaikų komandos, o krepšinio – 8 vaikinų ir 3 vaikų.

Vaikų futbolo turnyrą laimėjo „Dainavos“ komanda, kuri surinko 4 taškus. Antroje vietoje su trimis taškais liko „Ąžuolų“ berniukai, o trečiąją vietą užėmė „Torpedų“ vaikinukai.

Vyrų grupėje nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutinių turnyro minučių. „Giminės ir Ko“ futbolininkai nesugebėjo reikiamu skirtumu įveikti „Baranų“ komandos ir antrus metus iš eilės užėmė antrąją vietą (7 taškai, + 7), o nugalėtojais tapo „Balbieriškio ringio“ futbolininkai, kurių įmuštų-praleistų įvarčių santykis buvo geresnis (7 taškai, +6). Trečioji vieta atiteko „Mes už alų“ komandai (3 taškai). Nors „Baranų“ futbolininkai liko tik ketvirti, bet sulaukė daug pagyrimų žodžių už kovingumą ir bekompromisinę kovą.

„Mes už alų“ – „Baranai“ 2:1

Krepšinio turnyre vaikų grupėje nugalėtojais tapo „Dirižentai“ (Arnas Tilindė, Marius Marcinkevičius, Justinas Kavaliauskas). Antroji vieta atiteko Prienų SC komandai.

Vyrų grupėje nepralenkiami buvo „Paprūdžių anūkai“ (Darius Kuzmickas, Karolis Abramavičius, Justas Abraitis, Tautvydas Žioba). Antrąją vietą užėmė „Darbie, čiau“ trejetas, trečiąją – „Zoro ir kiti“ krepšininkai.

Orai sporto šventės metu buvo labai permainingi, ir ne vieną kartą varžybų dalyvių įkarštį vėsino lietus. Varžybos praėjo sklandžiai.