Balbieriškio badmintono klubo žaidėja pakilo į ketvirtąją šalies reitingo vietą

IMGP6034

Džiugi žinia atėjo iš Lietuvos badmintono federacijos. Moterų reitingo lentelėje Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ žaidėja Gerda Trakymaitė pakilo į ketvirtąją vietą. Pirmąją reitingo vietą užima Akvilė Stapušaitytė, antrąją – Gerda Voitechovskaja, trečiąją – Vytautė Fomkinaitė.

Vasario 18 d. Kaune vyko Kęstučio Navicko badmintono akademijos „N“ badmintono turnyras, kuriame dalyvavo Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ ir Birštono badmintono klubo atstovai.

Balbieriškio badmintono klubui „Svajonė“ atstovavo Gerda Trakymaitė, Toma Petraškaitė, Dalius Juodsnukis, Karolis Juškevičius, Deivydas Žilinskas, Birštono badmintono klubui – Birutė Baranauskaitė.

Dalius Juodsnukis, Gerda Trakymaitė, Birutė Baranauskaitė žaidė suaugusiųjų „B“ grupėje, Toma Petraškaitė, Karolis Juškevičius ir Deivydas Žilinskas – „C“ grupėje.

Dalius Juodsnukis vienetų varžybose iškovojo trečiąją vietą. Mišrių dvejetų varžybose Dalius Juodsnukis poroje su Gerda Trakymaite iškovojo septintąją vietą. „Svajonės“ pora dėl 7 vietos kovojo su Birute Baranauskaite ir Liviju Aleksovu.

Moterų dvejetų varžybose Gerda Trakymaitė poroje su Asta Bačkaitiene tik po atkaklaus pasipriešinimo pralaimėjo kovą dėl trečiosios vietos.

Birutė Baranauskaitė su partnere buvo aštunta.

Karolis  Juškevičius vienetų varžybose pasidalino 9-10 vietas, o Deivydas Žilinskas – 11-12. Toma Petraškaitė mišrių dvejetų varžybose poroje su Giedriumi Butvilu  užėmė 7 vietą.