Balbieriškio badmintonininkės startavo šalies suaugusiųjų čempionate

Gerda Trakymaitė

Gerda Trakymaitė

kvitrina.com

Gegužės 6 d. Vilniuje, Delfi sporto centre, vyko Lietuvos badmintono suaugusiųjų asmeninis čempionatas, kuriame dalyvavo visi stipriausieji šalies badmintonininkai. Pirmą kartą jame dalyvavo ir dvi Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovės Gerda Trakymaitė ir Toma Petraškaitė.

Debiutas aukščiausioje lygoje parodė, jog merginos gerame kelyje. Tiesa, pirmasis pasirodymas kartu su šalies badmintono elitu, pasak merginų trenerio R. V. Sidaravičiaus, buvo sudėtingas, bet naudingas.

Toma Petraškaitė pralaimėjo kvalifikacinę kovą ir baigė savo pasirodymą pirmajame rate.

Gerda Trakymaitė, kuri atvyko į varžybas šiek tiek sirguliuodama, pateko iškart į pagrindines varžybas, bet pirmajame rate po atkaklios kovos pralaimėjo Vaidai Žymantaitei.

Nepavyko Gerdai įveikti pirmojo barjero ir dvejetų bei mišrių porų varžybose, nors pirmuosius setus balbieriškietė su savo porininkais abiejuose susitikimuose ir laimėjo.R.V. Sidaravičiaus teigimu, jis tiki, jog G. Trakymaitė kitame čempionate nueis toliau ir konkuruos su labiau patyrusiomis badmintonininkėmis.

Treneris R. V. Sidaravičius atnaujino treniruotes Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, ir tai reiškia, jog badmintonas rajone gyvuos ir bus išugdyti nauji talentingi sportininkai. Geriausieji vieną kartą per savaitę treniruojasi Kęstučio Navicko badmintono mokykloje.

 

Taip pat skaitykite