Balbieriškio badmintonininkai pradėjo naująjį sezoną

Gerda-700x463-400x264Rugsėjo 6 d. Kaune vyko tarptautinis badmintono  „Kaunas Yonex Junior Internationai“ turnyras, kuriame dalyvavo ir Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovai.
Klubo auklėtinis Mantas Šatrauskas, kuris atstovavo Kauną, vienetų turnyre U-19 grupėje iškovojo antrąją vietą. Mantas finale 0:3 pralaimėjo Laurynui Sparnauskui.
Dar vieną antrąją vietą M. Šatrauskas iškovojo dvejetų turnyre poroje su Gedmantu Čepkausku.
Toje pačioje U-19 amžiaus grupėje penkiolikmetė Gerda Trakymaitė užėmė ketvirtąją vietą. Balbieriškio badmintonininkė kovoje dėl trečiosios vietos 1:3 nusileido Ewelinai Podziewskai iš Lenkijos.
U-15 grupėje Dovilė Kuzmickaitė vienetų turnyre buvo devinta. Mače su Agne Skyriūte Dovilė kurį laiką atsiliko rezultatu 1:2, bet sugebėjo atsitiesti ir laimėti 3:2.
Dvejetų turnyre poroje su Vitalija Movšovič Balbieriškio atstovė užėmė penktąją vietą.