Badmintono mėgėjų lygos varžybose Prienuose – dvi Gerdos Trakymaitės pirmosios vietos

IMGP2914

kvitrina.com

Lapkričio 6 d. Prienų sporto areną užkariavo badmintonas. Čia vyko Badmintono mėgėjų lygos varžybos, kuriose dalyvavo keturių meistriškumo lygių badmintonininkai.

Suaugusiųjų grupėje Balbieriškio klubo „Svajonė“ narė Gerda Trakymaitė iškovojo dvi pirmąsias vietas moterų (kartu su Jūrate Paškevičienė) ir mišrių (kartu su Evaldu Bradūnu) dvejetų varžybose.

IMGP2945

Dvi antrąsias vietas į savo laimėjimų krepšelį įdėjo Prienų BSK atstovas Augustas Valatka. Jis buvo antras vienetų varžybose ir kartu su BK „Svajonė“ nariu Ąžuolu Barkausku pralaimėjo finalą dvejetų varžybose. Dar vieną prizinę vietą Augustas iškovojo mišrių dvejetų varžybose poroje su Aušrine Balazaite. Jie buvo treti. Ąžuolas Barkauskas vienetų varžybose buvo ketvirtas.

Birštono badmintono klubo narys Kristijonas Jucys poroje su Evaldu Bradūnu buvo trečias dvejetų varžybose.

Primename, jog lapkričio 3–4 dienomis Druskininkuose vyko tarptautinės badmintono varžybos RSL Lithuanian Junior, kuriose Lietuvos garbę gynė ir mūsų kraštiečiai Augustas Valatka bei Ąžuolas Barkauskas. Ir nors abu mūsų krašto badmintonininkai pralaimėjo savo pirmąsias kovas vienetų varžybose, o vėliau kartu poroje ir dvejetų, jie įgijo nemažai patirties. Tiesa, porai iš Serbijos jaunuoliai priešinosi garbingai (17:21, 20:22) ir tikrai turėjo šansų juos įveikti.

IMGP2983

BML „B“ grupėje vienetų varžybose triumfavo Mantas Šatrauskas iš Prienų badmintono klubo. Ketvirtąją vietą iškovojo BK „Svajonė“ narys Rokas Barkauskas. Prienų badmintono atstovės Agnė Stravinskaitė ir Vilma Galinytė dvejetų varžybose užėmė ketvirtąją vietą, o mišrių dvejetų varžybose Agnė Stravinskaitė su Deividu Žilinsku buvo penkti.

BML „C“ grupėje BK „Svajonė“ atstovai iškovojo dvi prizines vietas. Laurynas Mitrulevičius poroje su Jurgita Revinskiene mišrių dvejetų varžybose užėmė antrąją vietą, o dvejetų varžybose poroje su Remigijumi Žukausku buvo trečias.

BML „D“ grupėje Birštono badmintono klubo narys Aivaras Ūzas poroje su Almantu Vizbara dvejetų varžybose iškovojo pirmąją vietą.

Taip pat skaitykite