Sėkmingi badmintonininkų startai ir medalių gausa

image2

Rugsėjo 28 d. Kaune ir Tauragėje vyko badmintono turnyrai, kuriuose aktyviai dalyvavo Prienų rajono badmintonininkai. Kaune, „Hummel“ badmintono lygos varžybų I etape žaidė Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ ir Prienų badmintono klubo atstovai. Stipriausiųjų grupėje klubo „Svajonė“ atstovė Gerda Trakymaitė mišrių dvejetų turnyre poroje su Mantu Palubinsku iškovojo 2-ąją vietą, o kartu su Rasa Radžiūnaite moterų dvejetų turnyre buvo trečia.

image1

„B“ suaugusiųjų grupėje varžėsi net penki mūsų krašto badmintonininkai: Darius Mieliauskas („Svajonė“), Ugnius Mikalauskas, Deivydas Žilinskas, Matas Stravinskas, Dalius Juodsnukis (Prienų badmintono klubas).

20190928_213355 (1) 20190928_175049 (1)

Darius Mieliauskas iškovojo 2-ąją vietą, ketvirtas buvo Deivydas Žilinskas, 5-6 vieta pasidalino Dalius Juodsnukis. Ugnius Mikalauskas ir Matas Stravinskas – 13-16.

Augustas Valatka - 3 vieta

Tą pačią dieną Tauragėje vyko Lietuvos U-17 badmintono čempionatas, kuriame mūsų kraštui atstovavo Augustas Valatka (Prienų KKSC) ir Ąžuolas Barkauskas („Svajonė“).

Vienetų varžybose Augustas Valatka užėmė trečiąją vietą, Ąžuolas Barkauskas – 13-ąją. Vyrų dvejetų varžybose Augustas ir Ąžuolas liko ketvirti.