„Ąžuolo“ veteranai sezoną pradėjo pergale

Gegužės 16 d. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai rungtynėmis Paprienės stadione su „Karmėlavos“ komanda pradėjo 2013 m. KAFF veteranų futbolo čempionatą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir po Ričardo Maceinos įvarčio išsiveržė į priekį (1:0). Svečiai kėlinio viduryje rezultatą išlygino (1:1). Vis tik dar pirmojo kėlinio pabaigoje Linas Gusas išvedė „Ąžuolo“ komandą į priekį (2:1).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai apgulė aikštelės šeimininkų vartus ir tik antroje kėlinio pusėje prieniškiams pavyko perimti iniciatyvą. Vienos atakos metu Linas Gusas pelnė trečiąjį įvartį (3:1).

Rungtynių pabaigoje svečiai sumažino skirtumą iki vieno įvarčio (3:2) ir pradėjo lemiamą šturmą, bet „Ąžuolo“ futbolininkai atsilaikė.
Tokiu būdu sezoną „Ąžuolas“ pradėjo sunkia, bet pelnyta pergale.