„Ąžuolo“ veteranai dominavo, bet pergalę iškovojo sunkiai

Ignas Mineikis

Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai pagaliau sužaidė pirmąsias Kauno apskrities veteranų salės futbolo pirmenybių rungtynes. Sausio 9 d. jų varžove buvo Jonavos komanda.

Rungtynės vyko Prienų KKSC mini arenoje ir prasidėjo aikštelės šeimininkų atakomis. Varžovai tik gynėsi, bet „Ąžuolo“ pastangos įmušti įvartį nedavė rezultatų, nes smūgius atremdavo tai vartininkas, tai vartų štangos. Ir tik 8-tąją pirmojo kėlinio minutę kamuolys įskriejo į varžovų vartus (1:0, Vytautas Ražaitis). Bet po dviejų minučių, suklydus vartininkui Vidui Petraškai, Jonavos komanda rezultatą išlygino (1:1). Ir tada pasipylė įvarčiai: Juozas Žiūkas ir Saulius Liepa padidino „Ąžuolo“ pranašumą iki 3 įvarčių (4:1). Bet varžovai taip pat atsakė dviem taikliais smūgiais, ir 21-ąją pirmojo kėlinio minutę komandas skyrė tik vienas įvartis (4:3). Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, po Vytauto Ražaičio ir Giedriaus Leonavičiaus įvarčių padidinę skirtumą iki 3 įvarčių (6:3).

Antrojo kėlinio pradžioje į varžovų pelnytą įvartį (6:4) „Ąžuolo“ futbolininkai atsakė penkiais ir savo pranašumą padidino iki 7 įvarčių (11:4). Ir kai atrodė, jog pergalė jau kišenėje, prieniškiai buvo pasiųsti į nokdauną: Jonavos komanda 12 min. atkarpą laimėjo 6:0 ir atsilikimą sumažino iki 1 įvarčio (11:10). Aikštelės šeimininkai paėmė minutės pertraukėlę ir po jos sugebėjo perlaužti rungtynių eigą. S. Liepa įmušė du įvarčius ir padėjo rungtynių tašką. „Ąžuolo“ komanda įveikė Jonavos futbolininkus rezultatu 13:10.

„Ąžuolui“ įvarčius pelnė: V. Ražaitis – 4, S. Liepa – 5, G. Leonavičius – 2, L. Gusas – 1, J. Žiūkas – 1.