„Ąžuolo“ komandos startas KAFF veteranų pirmenybėse nepasisekė

Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai dviem pralaimėjimais pradėjo KAFF veteranų pirmenybes.
Pirmosiose rungtynėse prieniškiai 2:4 pralaimėjo „Viči“ komandai, o antrosiose – 1:2 „Rokams“.

Rungtynėse su „Viči“ komanda ypač prastas buvo pirmasis kėlinys, kuris buvo pralaimėtas rezultatu 0:3. Antrajame Vytautas Ražaitis rezultatą sušvelnino (1:3). Deja, varžovai greitai atkūrė trijų įvarčių skirtumą (1:4). Nerimantui Miliauskui pavyko įmušti dar vieną įvartį (2:4), bet rungtynės buvo pralaimėtos.

Antrosiose rungtynėse „Ąžuolo“ varžovai buvo „Rokų“ futbolininkai. Pirmajame kėlinyje Linas Gusas išvedė prieniškius į priekį (1:0). Bet antrajame iniciatyvą perėmė varžovai, įmušė du įvarčius ir neleido Prienų komandai iškovoti pirmosios pergalės.