„Ąžuolas“ sutriuškino „Pauliukus“ iš Jonavos rajono

IMGP0730Kovo 5 d. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai žaidė KAFF senjorų pirmenybių rungtynes su „Pauliukų“ komanda ir sutriuškino svečius iš Jonavos rajono (20:9).

Po pirmojo kėlinio prieniškiai pirmavo 7:1. Pirmuosius 3 įvarčius į varžovų vartus įmušė Saulius Liepa (3:0), o Linas Gusas ir Algis Bundza padidino „Ąžuolo“ persvarą iki 5 įvarčių (5:1). Svečiams po ilgų bandymų nuginkluoti Prienų komandos vartininką A. Bundzą vienos atakos metu pagaliau pavyko tai padaryti (5:1). Aikštelės šeimininkai už praleistą įvartį atsiskaitė dviem (7:1). Pasižymėjo Juozas Žiūkas ir Nerimantas Miliauskas.

Antrojo kėlinio pradžioje J. Žiūkas padidino „Ąžuolo“ persvarą iki 7 įvarčių (8:1). Svečiai atsakė taikliu smūgiu (8:2). Prieniškiai pelnė du įvarčius (J. Žiūkas, Romas Juodis), „Pauliukai“ taip pat du kartus pasiuntė kamuolį į A. Bundzos saugomus vartus (10:4).

„Ąžuolo“ vyrai supyko ir varžovų vartininkui teko dar 4 kartus išimti kamuolį iš vartų tinklo (14:4). Įvarčius mušė S. Liepa, N. Miliauskas, J. Žiūkas (2). Jonaviškiams pavyko pelnyti dar vieną įvartį (14:5). Įvarčių karuselė nenustojo suktis. L. Gusas įmušė (15:5), svečiai atsakė taikliu smūgiu (15:6). J. Žiūkas dar du kartus nuginklavo varžovų vartus (17:6), bet jų atsakas buvo dar galingesnis ir į „Ąžuolo“ vartus buvo įmušti 3 įvarčiai iš eilės (17:9).

Ir vis tik rungtynėse taškus sudėjo „Ąžuolo“ puolėjas S. Liepa. Jis užbaigė įvarčių mušimo karuselę trimis taikliais įvarčiais (20:9).

Ši pergalė buvo lyg balzamas Prienų komandai, nes vasario 28 d. buvo pralaimėtos rungtynės „Aleksoto“ komandai (8:11).