„Ąžuolas“ išvykoje sutriuškino „Garliavą“

Vasario 22 d. Prienų „Ąžuolo“ futbolininkai KAFF senjorų pirmenybėse iškovojo labai svarbią pergalę. Prieniškiai išvykos rungtynėse sutriuškino varžovus iš Garliavos. Tiesa, pirmieji įvartį pelnė aikštelės šeimininkai (1:0), bet „Ąžuolo“ vyrukai nepasimetė ir atsilygino varžovams 7 įvarčiais (1:7).

Dar pirmajame kėlinyje išlyginamąjį įvartį pelnė Saulius Liepa. Paskui į varžovų vartus įskriejo dar du įvarčiai (S. Liepa, Vytautas Ražaitis), ir po pirmojo kėlinio „Ąžuolas“ pirmavo rezultatu 3:1. Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai padėjo Prienų komandai padidinti skirtumą iki 4 taškų, įmušdami du įvarčius į savo vartus. Giedrius Leonavičius  ir Ramūnas Jakučionis užtvirtino savo komandos pergalę (7:1).