Autsaiderių kovoje pranašesni buvo Birštono SC krepšininkai


kvitrina.com

Sausio 21 d. Prienų sporto arenoje buvo sužaistos ketverios Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių septintojo turo rungtynės.
Pirmosios į aikštelę išbėgo „Azibets.lt“ ir Birštono SC komandos, kurios iki šių rungtynių nepažinojo pergalės skonio. Autsaiderių kovoje pranašesni buvo Birštono SC krepšininkai, kurie jau pirmajame kėlinyje susikrovė 12 taškų persvarą (8:20). Ir kiti ketvirčiai buvo sėkmingesni Aurimo Liuizos auklėtiniams (61:87). Tai buvo pirmoji Birštono krepšininkų pergalė. Komandos treneris įsitikinęs, jog ekipai dar pavyks užsikabinti už atkrintamųjų, o ten gali pateikti ne vieną staigmeną.

PMVD-„Tango Pizza“ krepšininkai neturėjo vargo rungtynėse su „Pakuonio-Energijos“ komanda (104:71). „Stadiono“ vyrukai antroje rungtynių pusėje sugebėjo perlaužti žaidimo eigą dvikovoje su „Šilavoto“ krepšininkais. Šilavotiškiai geriau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų pranašumą (24:31). „Šilavoto“ ekipa pirmavo ir po dviejų kėlinių (45:46). Bet antroje susitikimo pusėje žaidimo ritmą jau kontroliavo „Stadiono“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes 13 taškų skirtumu (88:75).
BC „Tūzai“ nepaliko jokių vilčių „Kryžkelių plieno“ krepšininkams (99:60).
Po šio turo PMVD-„Tango Pizza“ laikinai susigrąžino lyderio poziciją (11 taškų). 10 taškų savo sąskaitoje turi „Versmės“ komanda. Po jų seka „Stadiono“, „ Pušynės“, BC „Tūzai“ komandos (po 9 taškus). Toliau turnyrinėje lentelėje rikiuojasi „Dantransa“ (8), „Pakuonis-Energija“ (7), Birštono SC (6), „Šilavotas“, „Azibets.lt“ ir „Kryžkelių plienas“ (po 5).

Taip pat skaitykite