Aurimo Dapkaus ir Rimvydo Iškausko dubliai – pergalės prieš FK „Nadruvį“ pranašai

Rugsėjo 3 d. Prienų „Nemuno“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos išvykos rungtynes su FK „Nadruvis“ komanda. Pirmajame rate prieniškiai nepasigailėjo varžovų, kurie buvo įveikti rezultatu 6:0.

Ir šios dienos rungtynėse svečiai iš Prienų buvo agresyvesni ir dar pirmajame kėlinyje sugebėjo pelnyti du įvarčius. Pirmiausiai pasižymėjo „Nemuno“ puolėjas Aurimas Dapkus (0:1). Rimvydas Iškauskas rezultatą padvigubino (0:2). Tiesa,  antras įvartis atsidūrė „Nadruvio“ komandos vartose nebe aikštelės šeimininkų pagalbos. Aikštelės šeimininkai dar prieš pertrauką skirtumą sušvelnino (1:2). Pirmajame kėlinyje buvo parodytos dvi raudonos kortelės. Iš pradžių Kajui Rukui, kėlinio pabaigoje Fk „Nadruvis“ žaidėjui Deividui Stradalovui.

Antrajame kėlinyje Prienų komandai įvarčius mušė tie patys žaidėjai kaip ir pirmajame. Tik šį kartą pirmas pasižymėjo Rimvydas Iškauskas (1:3), o paskui Aurimas Dapkus (1:4).

Tai buvo septintoji „Nemuno“ pergalė ir komanda toliau užima antrąją poziciją turnyrinėje lentelėje.