Aurimas Liuiza: „Mūsų kelionės į Pakruojį tikslas – Velykas švęsti atsipalaidavus“ 

Karolis Urba

Birštono „Milastos“ krepšininkai antroje „Nostra.lt-RKL“ B diviziono A pogrupio reguliaraus etapo pusėje pasistiprinę žinomu šalies krepšininku Ovidijumi Varanausku tapo sunkiai įveikiamu riešutu visoms komandoms. Tai parodė ir rezultatai. Komanda tapo A pogrupio reguliaraus etapo nugalėtoja.

Pergale Aurimo Liuizos auklėtiniai pradėjo ir atkrintamąsias varžybas. Pirmose aštuntfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse Birštono komanda įtikinamai įveikė Pakruojo SC-„Lygumų“ ŽŪB komandą (94:72). Po šio mačo komandos strategas Aurimas Liuiza pasidalino savo mintimis apie rungtynes ir komandos tikslus šiame RKL sezone.

„Milastos“ strategas mano, jog šiemet pavyko sukomplektuoti gerą komandą. Visose pozicijose yra pajėgių žaidėjų. „Turime galimybę dažnai rotuoti žaidėjus, ir tai, ypač antroje rungtynių pusėje, duoda naudos. Nes dirbant aktyviai gynyboje išeikvojama labai daug jėgų“, – teigė Aurimas. Pasak jo, prieš rungtynes su Pakruojo komanda kartu su asistentu Ignu Piku peržiūrėjo ne vieną varžovų rungtynių įrašą ir žinojo, jog jų lyderis Nikas Stuknys daug taškų pelno verždamasis į baudos aikštelę, todėl akcentavo šią aplinkybę. Ir  jį pavyko pristabdyti.

„Šeštadienį žaisime varžovų aikštelėje. Mūsų tikslas – laimėti ir šv. Velykas sutikti su šeimomis ramiai, o ne galvojant apie dar vienas aštuntfinalio rungtynes“, – pabrėžė A. Liuiza.

Užsiminus apie sezono tikslus, Aurimas atsakė, jog pagrindinis komandos tikslas – patekti į finalinį ketvertą. „Meluočiau, jei sakyčiau, jog nesvajojame apie patekimą į A divizioną. Stebėdamas, kad vis geresnę formą įgauna Laurynas Miknevičius, Ovidijaus Varanausko vadovavimas komandai protingas, kitų žaidėjų nusiteikimas geras, leidžiu sau turėti tokią svajonę. Aš tikiu savo draugiška ir motyvuota komanda“, – užtikrintai pasakė Aurimas Liuiza.

Ką gi, šiandien (kovo 30 d.) sužinosime, ar Aurimo išsakytos viltys ramiai su šeimomis sutikti šv. Velykas, bus išpildytos.

Taip pat skaitykite