Aurimas Liuiza: „Kai tiki tuo, ką darai, tada ir ateina pergalės“

 

IMGP8354

Karolis Urba

Po dešimties metų į RKL čempionatą sugrįžusi Birštono komanda (vadovas Kristupas Bubnys) tikra stebina savo žaidimu ir pergalėmis. Komanda iškovojo keturias pergales iš keturių. Po įspūdingo laimėjimo prieš Vilniaus „Rytas-MRU“ krepšininkus pakalbinau „Birštono“ komandos trenerį Aurimą Liuizą ir paklausiau apie tokio sėkmingo starto priežastis. Aurimas, kuris jau 10 metų dirba Birštono sporto centro krepšinio treneriu, atsakė, jog, jo manymu, pagrindinis pergalių pagrindas – tai didelis tikėjimas tuo, ką darome, sunkus darbas treniruotėse ir pasitikėjimas. 

Mano pagrindinis tikslas – užgrūdinti komandą prieš atkrintamąsias varžybas, nes tikime, jog į jas tikrai pateksime. O jau pavasarį dėliosime kitus prioritetus“, – tikino A. Liuiza.

Visgi, nors komanda ir užtikrintai laimi, jos daromų klaidų skaičius nemažas. Trenerio teigimu, nemažai klaidų daroma nuo per didelių pastangų. „Situacija žinoma, ir į klaidas bus atkreiptas dėmesys, bet tai žaidimas, o klaidos – jo dalis“, – dėstė  A. Liuiza. 

Treneris taip pat pasidžiaugė, jog pažiūrėti rungtynių susirenka nemažai žiūrovų, ir tai prideda komandai pasitikėjimo. 

Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys, kuris taip pat stebėjo kurorto komandos rungtynes, sakė, jog kitais metais gali būti įsigytos tribūnos, kurios leis rungtynes žiūrėti daugiau nei 300 žiūrovų.   

Taip pat skaitykite