Atviras laiškas Vytautui Kamblevičiui

Neargumentuotas priekaištas

Prienų rajone įsibėgėjo seniūnijų ataskaitiniai susirinkimai. Į juos atvyksta ir svečių: rajono savivaldybės administracijos atstovai, Tarybos nariai.

Veiverių seniūnijos ataskaitinio susirinkimo metu „Tvarkos ir teisingumo“ partijos Prienų skyriaus pirmininkas Vytautas Kamblevičius pareiškė priekaištą Tomo Žilinsko gimnazijos mokytojams, teigdamas, kad pastaruoju metu mokyklą palieka vis daugiau mokinių, todėl mokytojams vertėtų susirūpinti mokyklos veidu, atkreipti dėmesį į mokinių auklėjimą.

Išanalizavusi atitinkamus gimnazijos dokumentus („Mokiniai atvyko“, „Mokiniai išvyko“),  apklausus keletą išvykusiųjų mokinių tėvų, galiu teigti, kad nuo 2009 m. rugsėjo 1 d. iki dabar mokiniai išvyko dėl: gyvenamosios vietos keitimo, programos užbaigimo, šeimyninių prežaščių bei meno mokyklos lankymo. Reikia pasidžiaugti, kad turime mokinių, kurie grįžo į gimnaziją tęsti mokymąsi, nors iki 2009 m. ją buvo palikę.

Būdama gimnazijos Tarybos pirmininkė, noriu apginti gimnazijos bendruomenę ir pareikšti, kad Jūsų, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos rajono skyriaus lyderio, pasakyti teiginiai neatitinka tikrovės. Prieš viešai kaltinant, reikia susipažinti su faktais.

Tomo Žilinsko gimnazijos pedagogai dirba, siekia tobulėti patys ir tapti nuolat besimokančia ir tobulėjančia organizacija, savo žinias ir gebėjimus naudoja racionalios, konstruktyvios ir rezultatyvios veiklos kūrimui, siekia ugdyti giliai mąstančią, kūrybingą ir sveiką asmenybę.

Vilija Janulevičienė,

Veiverių T. Žilinsko gimnazijos Tarybos pirmininkė

Taip pat skaitykite

1 komentaras