Atsitiesti po pralaimėjimo Tauragės komandai nepavyko. „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai neprilygo „Rivilei“

IMGP8324-536x402

Vasario 5 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė RKL čempionato rungtynes su Vilniaus „Rivilės“ komanda. Deja, po prasto pasirodymo Tauragėje ir šios rungtynės visiškai nenusisekė. Prienų komanda nuo pirmųjų minučių sunkiai rado kelius link varžovų krepšio, o svečiai „bombardavo“ aikštelės šeimininkus tolimais metimais ir šeimininkavo jų baudos aikštelėje (7:12, 9:21, 12:28). Barto Aleksandravičiaus tritaškis kėlinio pabaigoje šiek tiek sumažino atsilikimą (15:28).

O kai antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Labas GAS-KKSC“ pradėjo rodyti atsigavimo ženklus, „Rivilės“ strategas iškart grąžino į aikštę pagrindinį penketuką (29:37). Ir vėl pasipylė vilniečių tolimos „bombos“, o skirtumas pradėjo augti lyg grybai po lietaus (33:54). Arnas Tilindė užbaigė antrąjį kėlinį taikliu metimu (35:54).

Trečiajame kėlinyje svečių dominavimas buvo akivaizdus. Prienų komandai dažniausiai taškus pelnydavo Edas Valenta, bet „Rivilės“ persvara augo lyg ant mielių (45:78).

Po trijų kėlinių komandas skyrė 31 taškas (47:78).

Ketvirtajame kėlinyje situacija buvo tokia pat beviltiška, kaip ir prieš tai. Aikštelės šeimininkai bandė keisti situaciją, bet jiems nelabai sekėsi dėl geros varžovų gynybos ir savo klaidų.

Skirtumas padidėjo ir pasiekė 46 taškus (60:106). Rungtynės pasibaigė rezultatu 64:108.

Prienų komandoje 15 taškų pelnė Edas Valenta (6 atkovoti kamuoliai), 14 – Kajus Okmanas, 13 – Bartas Aleksandravičius.

Apibendrinus rungtynes galima teigti, jog Pauliaus Ivanausko auklėtinių žaidimas yra visiškai išsiderinęs. Treneris sakė, jog pastaruoju metu komanda treniravosi nepilnos sudėties, todėl komandinis žaidimas ryškiai buksuoja.