Atgaivintos varžybos „Greiti ir vikrūs”

Povilas Reibutis

Vasario 26 d. „Revuonos” pagrindinėje mokykloje vyko atgimusios 3-4 klasių mokinių sporto varžybos „Greiti ir vikrūs”. Varžybose dalyvavo 9 Prienų rajono savivaldybės mokyklų pradinukai (Stakliškių, Jiezno, Išlaužo, Prienų „Ąžuolo”, „Revuonos”, Veiverių T. Žilinsko, N. Ūtos, Pakuonio, Šilavoto). Nedalyvavo Skriaudžių ir Balbieriškio pagrindinių mokyklų mokiniai.

Varžybų metu dalyviai turėjo įveikti net 5 estafetes. Komandas sudarė 4 berniukai ir 4 mergaitės. Pirmąsias tris estafetes laimėjo salės šeimininkai „Revuonos” pradinukai. Jiems ant kulnų „lipo” N. Ūtos komanda (3 antrosios vietos). Po trijų estafečių treti buvo jiezniškiai. Ketvirtoji estafetė įnešė daugiau intrigos. Į pirmąją poziciją įsiveržė N. Ūtos aštuntukas, į antrąją vietą nustumdami revuoniškius. Į trečiąją vietą pakilo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos pradinukai.

Visus taškus į vietas sustatė penktoji estafetė. Ją užtikrintai laimėjo Jiezno gimnazijos komanda ir iš 4 vietos pakilo į trečiąją. Antroji „Revuonos” pagrindinės mokyklos vieta estafetėje virto pirmąja bendroje įskaitoje. Deja, bet paskutinėje estafetėje parodytas rezultatas (tik 6-ji vieta) N. Ūtos komandai kainavo brangiai – buvo prarasta pirmoji vieta. Tiesa, N. Ūtos pradinukai džiaugėsi ir antrąja vieta.

Visos komandos buvo apdovanotos. Organizatoriai pasistengė iš peties, o komanda nugalėtoja gavo pereinamąją Prienų švietimo centro įsteigtą taurę.

„Greiti ir vikrūs” varžybų sumanytojai verti pagarbos, bet truputį nuliūdino po apdovanojimų pasakyta frazė: „Iki kitų metų”. Tokios varžybos turėtų vykti dažniau ir būti organizuojamos etapais, ir vis kitose mokyklose, o finalinės – Prienų arenoje (!).

 

Taip pat skaitykite