Ataskaitinis Prienuose – pozityvios mintys ir nuostabios rožės

Balandžio 30 d. Prienų KLC mažojoje salėje vykusiame Prienų seniūnijos ataskaitiniame susirinkime seniūno ataskaitą klausė  seniūnaičiai, biudžetinių įstaigų vadovai arba jų atstovai, visuomeninių organizacijų nariai  ir tik keletas miesto gyventojų.

Seniūno ataskaita, kaip visada, buvo pilna teigiamo požiūrio į seniūnijos ir jos partnerių veiklą bei pozityvo, žvelgiant į planus.

IMGP8835

Ir tik švelniai buvo paminėtos problemos, kurios daugiausiai priklauso nuo smarkiai deficitinio biudžeto.

Teigiamai apie savo veiklą papasakojo ir kai kurių biudžetinių įstaigų atstovai.

Daugiau apie neigiamus dalykus kalbėjo Prienų PK atstovas K. Loda, bet ir jo ataskaitoje buvo pabrėžti teigiami poslinkiai kovoje su nusikalstamumu.

Administracijos direktorius Algis Marcinkevičius taip pat buvo nusiteikęs pabrėžti gerus pokyčius, o apie nepadarytus darbus pasakė, jog jų visada buvo ir bus.

Pagrindinis seniūnijos planas – paminklo Kęstučiui atnaujinimas.

Vis tik net ir tokiame susirinkimo scenarijuje atsirado žmonių, kurie norėjo išgirsti atsakymus į savo klausimus. Deja, aiškių atsakymų nebuvo pateikta, vienu atveju pažadėta atsakyti raštu, kitu – išsiaiškinti problemą.

IMGP8848

Susirinkimo pabaigoje seniūnas A. Matulevičius seniūnijos vardu įteikė padėkas ir nuostabias rožes seniūnaičiams, partneriams bei aktyviems miesto gyventojams.

Jonas Kavaliauskas

 

Taip pat skaitykite