Aštuonių komandų turnyrą Prienuose laimėjo aikštelės šeimininkai


kvitrina.com

2023 metus futbolo mokykla „Prienai“ užbaigė prasmingu renginiu – aštuonių vaikų komandų futbolo turnyru. Į jį atvyko sportininkai iš Raseinių, Druskininkų, Kazlų Rūdos (2), Kybartų, Kauno ir Prienų (2). Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupės komandos: FM „Nemunas-Balti“, Druskininkų SC, Kazlų Rūdos SC, Kauno „Žalgirio FA“. B grupės komandos: FM „Nemunas-Mėlyni“, Raseinių SC, Kazlų Rūdos SC-2, SM „Kybartų sveikata“.

Turnyras grupėse vyko rato sistema. A grupėje Prienų „Nemunas-Balti“ komanda iškovojo dvi sunkias pergales (2:1; 4:3) ir vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis (3:3), surinko 7 taškus ir grupėje buvo pirma. Antroje vietoje liko Kazlų Rūdos SC futbolininkai, kurie sutriuškino Kauno ir Druskininkų komandas (7:0,5:0), bet 3:4 turėjo pripažinti prieniškių pranašumą. Trečiąją vietą užėmė Kauno komanda, ketvirti liko druskininkiečiai. 

B grupėje kovos buvo dinamiškesnės. Užimti pirmajai vietai užteko 5 taškų. Ir tai padarė „Nemunas-Mėlyni“ (pergalė ir dvi lygiosios). Po 4 taškus surinko Raseinių ir Kybartų komandos. Geresnis įmuštų-praleistų įvarčių skirtumas lėmė, kad antroji vieta atiteko raseiniškiams. Treti buvo Kybartų atstovai. Kazlų-Rūdos SC antroji komanda liko ketvirta.

Grupių nugalėtojai kovojo dėl pirmosios vietos ir turnyro nugalėtojų vardo. Finale susitiko dvi Prienų „Nemuno“ komandos – „Balti“ ir „Mėlyni“. Pastarieji buvo pranašesni (2:0)  ir iškovojo I vietą. Dėl trečiosios vietos kovojo Kazlų Rūdos SC pirmoji komanda ir Raseinių futbolininkai. Minimaliu skirtumu (2:1) geresni buvo Kazlų Rūdos futbolininkai. Raseiniškiai liko ketvirti. Kauno ir Kybartų krepšininkų dvikovoje dėl 5–6 vietų sėkmė lydėjo kybartiečius (5:0). Rungtynėse dėl 7–8 vietų druskininkiečiai pranoko Kazlų Rūdos SC antrąją komandą (3:2). 

Geriausiu turnyro gynėju tapo „Raseinių KKSC“ atstovas Nojus Lukauskas. Nuostabius sugebėjimus puolime demonstravo „Kazlų Rūdos SC“ žaidėjas Matas Kubilius. Geriausiu turnyro vartų sargu buvo išrinktas FM „Nemunas“ komandos žaidėjas Domantas Liutkus. Viso turnyro naudingiausiu žaidėju tapo dar vienas atstovas iš FM „Nemunas“ Daugirdas Giniūnas.

Taip pat skaitykite