Arūnas Vaidogas: „Kelias į Tarybą vis dar atviras“

Buvęs buvusios Naujosios sąjungos Prienų skyriaus pirmininkas, o dabar socialdemokratas Arūnas Vaidogas viename pokalbyje užsiminė, jog gal jau atėjo laikas grįžti jam į Tarybą. Tiesa, konkretumo iš LSDP Prienų skyriaus pirmininko pavaduotojo „ištraukti“ nepavyko, nors ir nebuvo pasakytas kategoriškas „ne“.

Primename, jog socialdemokratai rajono savivaldybės Taryboje turi 8 narius, bet nuo pat kadencijos pradžios niekaip nesuformuoja bendros pozicijos švietimo ir bendradarbiavimo koalicijoje klausimais, pastaruoju metu dažnokai išsiskiria LSDP skyriaus tarybos ir dalies jos narių su meru priešakyje nuomonės. Ypač akivaizdžiai nuomonių skirtumai pasireiškė svarstant klausimus dėl mokyklų reorganizavimo.

Taip pat skaitykite

6 komentarai

  1. veronika

    Laikas butu dalyvauti A. Vaidogui tarybos veikloje, jis turi igimtas lyderio savybes, dar pakankamai laiko tobulinti jas. Visuomenei laikas iskelti klausima kokie zmones turetu valdyti valstybe. Valstybe sukurusi politikos tarnavima valdanciuju asmeniniams interesams. Tokia tai sistema Lietuvoje ir A. Vaidogas nera pats blogiausias variantas valdzioje. Susidaro ispudis, kad Prienu tarybos nariu dauguma menkai apsisviete, bet be jokio vargo randa atsakymus i dauguma klausimu. O Jiezno gimnazijos renovacijos nuopelnus priskirti tik A. Vaidogui neteisinga. Kaip pasakytu R. Zablackiene, galimai yra dar kuopele zmoniu, padejusiu renovuoti gimnazija.

  2. ona

    Tokio išverstakailio , kaip Vaidogas, dar reikia paieškoti. Kas daugiau moka, tam ir tarnauja.