Arno Tilindės benefiso antrą kartą sezone nugalėti „Žalgirį-3“ neužteko

IMGP8294

Prienų „CBet-KKSC“ žaidėjas Arnas Tilindė išvykos rungtynėse su Kauno „Žalgiris-3“ komanda pelnė 40 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet jo benefiso antrą kartą  sezone nugalėti kauniečius neužteko (86:72).

Likus iki pirmojo kėlinio apie 2 min. rezultatas švieslentėje buvo lygus (16:16). Deja, aikštelės šeimininkai šią dviejų minučių atkarpą laimėjo 10:2 ir po pirmojo kėlinio Pauliaus Ivanausko auklėtiniai jau turėjo 8 taškų deficitą (26:18).

Antrajame kėlinyje visos „CBet-KKSC“ pastangos pakeisti rungtynių eigą nuėjo velniop. „Žalgiris-3“ komanda kėlinio eigoje turėjo ir 18 (50:32) taškų persvarą. Tiesa, prieniškių tritaškis kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 15 taškų (50:35).

Trečiajame kėlinyje Prienų komandai pavyko pristabdyti varžovus ir sumažinti skirtumą iki 8 taškų (53:45, 61:53). Bet kauniečiai geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir įgijo 15 taškų pranašumą (70:55). Kaip ir antrajame kėlinyje, „CBet-KKSC“ krepšininkai kėlinio paskutinėmis sekundėmis sumažino atsilikimą. Šį kartą iki 13 taškų (70:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar kartą sumažino skirtumą tarp komandų iki 8 taškų (70:62). Deja, tai buvo paskutinis Prienų komandos žaidėjų blykstelėjimas Kaune. Aikštelės šeimininkai išlaikė iniciatyvą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę 14 taškų skirtumu (86:72).

Tai buvo antroji „CBet-KKSC“ nesėkmė šiame sezone.