Ar socialdemokratai atlygins „žalą“ „teistvarkiams“?

Po to, kai socialdemokratai rajono savivaldybės Taryboje perėmė Ekonominės plėtros, finansų ir investicijų komiteto vadovavimą, kuris, pagal koalicijos susitarimą, turėjo priklausyti „teistvarkiams“, tarp koalicijos partnerių susidarė ne itin maloni situacija.

Tiesa, Tvarkos ir teisingumo partijos Prienų skyriaus pirmininkas, Tarybos narys Vytautas Kamblevičius naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog tie, kas bando paklibinti valdančiosios koalicijos stabilumą, neturėtų džiaugtis, nes jokių trankymų durimis nebus. Pagal „teistvarkį“, kai kurių politikų noras vadovauti prasilenkia su politiniu padorumu. Iš tiesų, situacija gan sudėtinga ir vienareikšmio atsakymo turbūt nėra. Valdančiosios koalicijos atstovai iki šiol vadovavo Sveikatos ir socialinių reikalų (R. Keturakienė, TS-LKD), Kultūros, švietimo ir sporto (E. Visockas, LSDS), Bendruomenių ir kaimo reikalų (A. Šidlauskas, LSDP) ir Kontrolės (V. Kiguolis, LiCS) komitetams. Spalio 25 d. Ekonominės plėtros, finansų ir investicijų komiteto posėdžio metu jo pirmininku buvo išrinktas socialdemokratas A. Vaicekauskas.

Socialdemokratai pradėjo vadovauti dviem komitetams, o „teistvarkiai“ lyg ir lieka už borto. Bendruomenių ir kaimo reikalų komiteto pirmininkas A. Šidlauskas į klausimą – ar nebūtų logiška, susiklosčius tokiai situacijai, perleisti pirmininkavimą „teistvarkiams“? – atsakė, jog tai būtų logiškas sprendimas.

Ar tokia rokiruotė įmanoma, parodys laikas, tačiau akivaizdu, jog jau metas atsižvelgti į koalicijos partnerių turimus mandatus.

Taip pat skaitykite