Ar savivaldybėje neprasikala slaptos ložės atsiradimo daigai?

Replika

Linas Tomskis

Birštono savivaldybės merės dienotvarkėje perskaičiau, kad rinksis sanatorijų, viešbučių, restoranų, svečių namų savininkai ir direktoriai bei kiti atsakingi savivaldybės asmenys aptarti 2011 m. vasaros turizmo sezono veiklos rezultatų. Nutariau ir aš dalyvauti viešai skelbtame renginyje ir išgirsti, kaip sekėsi Birštono verslininkams vasaros sezono metu ir kaip vyksta bendradarbiavimas tarp savivaldos institucijų ir verslo. Deja, šis mano noras buvo labai greitai užgesintas, nes mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius paaiškino, jog tai tiesiog darbinis pasitarimas, kuriame esą žurnalistui nėra kas veikti. Padiskutavę su gerbiamu mero pavaduotoju apie viešumo sampratą, kiekvienas pajudėjome skirtingais keliais: J. Aleksandravičius į pasitarimą aptarti vasaros turizmo veiklos rezultatus, o aš atgal į redakciją.

Grįždamas pagalvojau: ar savivaldybė artimiausiu metu nesiruošia įstoti į kokią nors slaptą ložę, apie kurios narių veiklą bus galima sužinoti tik pagal oficialius pranešimus spaudai, kurie prieš tai bus tinkamai patikrinti?

Tiesa, praeitais metais man teko dalyvauti tokiame vasaros sezono aptarime – jame neišgirdau nei komercinių paslapčių, nei kokių nors slaptų marketinginių sprendimų, todėl keistokai atrodo dabartinė mero pavaduotojo J. Aleksandravičiaus pozicija šiuo klausimu.

Taip pat skaitykite