Ar Birštono policija sulauks permainų?

Birštone senokai kalbama, jog kurorto policijos komisariatą reikėtų perkelti į kitas patalpas. O pastaruoju metu pasigirsta kalbos, kad sprendimas lyg ir surastas, nes artimiausiu metu į kitas patalpas persikels „Šiaulių bankas“ ir Sporto centras. Būtent šias atsilaisvinančias patalpas kurorto valdžia pasiruošusi panaudos sąlygomis perduoti policijai.

Birštono PK viršininkas Rolandas Stiklius patvirtino, jog diskusijos apie perkėlimą į kitas patalpas vyksta, tačiau konkretumo dar nėra, nes bet kokias naujas patalpas reikės pritaikyti komisariato veiklos poreikiams.

Apie situacijos nekonkretumą naujienų portalui kvitrina.com teigė ir Alytaus VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas, esą jokie sprendimai dar nepriimti, Policijos departamentas tam dar nepritaręs. Apie tai buvo kalbama su savivaldybės mere N. Dirginčiene.

Anot viršininko pavaduotojo, kitų patalpų pritaikymui policijos reikmėms reikalingos papildomos lėšos, kurių tikrai nėra, nes šiai dienai policijai nepakanka skiriamų lėšų net būtinoms funkcijoms vykdyti.

Ką gi, lyg turtai ir šalia, bet trūksta mažmožio – pinigų. Deja, kiek reikės lėšų minėtoms patalpoms policijos reikmėms pritaikyti, dar tik bandoma skaičiuoti.

Taip pat skaitykite