Apvogė sūnus su draugais

prienukomisariatas1

Apvogė sūnus su draugais

Balandžio 9 d., apie 2.30 val., Prienų rajone iš namo buvo pavogta piniginė. Pasak nukentėjusiojo, kartu su sūnumi atėję du vaikinai prieš jį panaudojo fizinę jėgą – paklupdė ant žemės, bet nemušė. Tuo pat metu sūnus įbėgo į kambarį ir greitai išbėgo. Trijulei pasišalinus, vyriškis pasigedo piniginės su 50 eurų.

 

Nugaišo nešeriamos kiaulės

Balandžio 8 d. Prienų PK gavo anoniminį skambutį, jog iš kaimyno tvarto sklinda nemalonus kvapas. Atvykus pareigūnams buvo išsiaiškinta, jog Prienų rajono gyventojas dvi savaites nešėrė kiaulių, kurios nugaišo. Taip pat paaiškėjo, kad gyvuliai liko be priežiūros dėl šeimininko girtavimo.

 

Kieme stovėjusiame automobilyje – augalinės kilmės narkotinė medžiaga

Balandžio 6 d. Birštono PK patrulis Birštone patikrino viename iš Lelijų gatvės kiemų stovėjusį automobilį, kuriame sėdėjo policijai gerai žinomi keturi jaunuoliai (vienas iš jų nepilnametis). Patikros metu buvo rastas plastikinis paketas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

 

Po sugyventinio apsilankymo pradingo asmens tapatybės kortelės

Balandžio 6 d. gautas Prienų rajone gyvenančios moters pranešimas, jog išvykus sugyventiniui, kuris laikinai gyvena Kaune, buvo pasigesta jos ir mažametės dukros asmens tapatybės kortelių.

Taip pat skaitykite