Apsidairius aplinkui paaiškės, kad darbai verda išties smarkiai

 

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2024 01 29 – 02 04 d. d.
Šią savaitę Saulė toliau judės Vandenio ženklu ir skatins mus elgtis taip, kaip būdinga šiam ženklui. Vandenis neša į šį pasaulį naujoves, todėl dabar yra patogus laikas ieškoti naujovių ir dalykinėje veikloje, ir asmeniniame gyvenime, ir kur tik norisi. Kol kas (kol kas!) tų naujovių mastas nebus labai didelis, bet padaryti kažką tokio, ko iki šiol net negalvojome daryti gali būti visai smagu. Būsime išradingesni. Nakties Šviesulys Mėnulis po neseniai buvusios Pilnaties pradeda dilti. Ši aplinkybė didesnės įtakos ir dalykiniam ir asmeniniam gyvenimui kol kas neturės, bet Mėnulio dydis danguje bus svarbus kitą savaitę. Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus dabar keliauja Ožiaragio ženklu. Ožiaragis yra nepaprastai nuoseklus ir racionalus, todėl sparčiai pirmyn judantis Merkurijus skatins visas dalykinės veiklos formas. Apsidairius aplinkui paaiškės, kad darbai verda išties smarkiai. Maža to, Merkurijų palaikys smarkuolis ir šaunuolis Marsas – tai dar viena priežastis į visus svarbius mums darbus kibti nesidairant ir daug nelaukiant – viskas vyks greitai, tiksliai ir konkrečiai. Kartu yra aišku, kad veikla, susijusi su žiniomis, informacija gali vykti labai agresyviai, niekas nenorės gaišti laiko ką nors aiškindamas ir tiesiog mėgins savo požiūrį sukalti kitiems į galvas. Taip pat dabar geras laikas tiems, kurių veikla susijusi su transportu. Gražuolė Venera dabar irgi keliauja Ožiaragio ženklu. Būdama čionai ji yra temperamentinga kaip ledo karalienė, todėl laikas reikšti jausmus yra prastas, meninis polėkis taip pat bus neypatingas, bet galima spėti, kad Venera palankiai šypsosis… skulptoriams.
Avinas. Tikėtina, kad bus daug veiklos darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, bet tai ir pavyks. Ypač puikus laikas tiems, kurių darbinė veikla susijusi su žiniomis, informacija, tiksliais prietaisais ir transportu. Taip pat šią savaitę maloniai nustebinti gali ir artimi draugai.
Jautis. Atrodo, nestigs darbų darbe. Bet tikrai nestigs ir energijos ir kūrybiškumo, todėl su visomis užduotimis ir iššūkiais, jei tokių bus, susitvarkysite lengvai ir žaismingai. Taip pat ši savaitė palanki bet kokiai su kelionėmis ir užsieniu susijusiai veiklai – puikiai sektųsi ir poilsio kelionės, ir dalykinė veikla.
Dvyniai. Ši savaitė ryškių įvykių arba iššūkių gali ir neatnešti, dienos slinks gana ramiai. Visgi kai kada bus puikių progų pagalvoti apie gyvenimo esmę bei prasmę. Palankus laikas tvarkyti skolų arba paskolų reikalus, taip pat dabar puikus laikas žiemos kelionei.
Vėžys. Dabar daug kas priklausys ne nuo jūsų valios ar veiksmų, o nuo aplinkos – besiklostančių aplinkybių arba kitų asmenų siekių. Ta ana pusė gali būti ganėtinai energinga, dalykiška, kai kada – meili ir lipšni, kai kada rems prie sienos. Kovoti su ja jėgų nepakaks, bet galima ant šios bangos užšokti ir pažiūrėti kur ji nuneš. Gali būti ir įdomu ir net naudinga.
Liūtas. Šią savaitę bus daug nedidelių darbų ir pareigų. Viską daryti reikės daryti kruopščiai ir pareigingai. Tai gali būti nelabai įdomu, tačiau produktyvu. Palankus metas užsiimti sveikatos ir sveikatingumo reikalais. Maloniai nudžiuginti gali asmeniniai santykiai su kai kuriais asmenimis.
Mergelė. Darbų, žinoma, nestigs, tačiau jėgų jiems tikrai pakaks, būsite kūrybingi, tad viskas pavyks kuo puikiausiai. Taip pat dabar bus daugybė smagių, malonių dalykų, visokių pramogų – ir tokių, kurios skatins pajudėti ir visokių kitokių. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba.
Svarstyklės. Turbūt daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai, darbai čionai. Ši savaitė – puikus laikas ne tik viską daryti taip, kaip turi būti, bet ir stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Taip pat šią savaitę nestigs smagių pramogų, jums patiks džiuginti ir save, ir esančius kartu.
Skorpionas. Dabar bus daug bendravimo, pirmiausia dalykinėmis temomis, bet draugai ir asmeniniais reikalai taip pat neliks be dėmesio. Galimos trumpos kelionės, išvykos, seminarai ir panašūs dalykai. Patiks judėti greitai. Gali būti, kad vis daugiau darbų, visokios veiklos bus namie.
Šaulys. Tikėtina, kad dabar nemažai laiko bei dėmesio paprašys piniginiai, turtiniai reikalai. Palankus metas užsiimti jais ar bet kokia kita veikla, kuri galėtų atnešti apčiuopiamos naudos. Taip pat dabar bus daug judėjimo ir daug bendravimo, daugiausia su artimais draugais. Galimos ir naujos pažintys.
Ožiaragis. Būsite labai energingi, veiklūs, dalykiški ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, visai nesidairant į šalis. Geriausiai seksis ta veikla ir tie darbai, kurių imsitės, kuriuos prižiūrėsite patys, asmeniškai. Puikus metas sportuojantiems. Taip pat visai neblogai atrodys ir piniginiai, turtiniai reikalai.
Vandenis. Energijos daugės, veiklumo daugės, nuotaika irgi bus vis geresnė, bet kol kas bus nelabai aišku kuria kryptimi savo jėgas nukreipti. Kitą savaitę naujas vektorius ar vektoriai išaiškės, o kol kas galima kaupti jėgas ir svarbiausia – kurti planus ateičiai.
Žuvys. Darbe darbų ne per daugiausia, namie į įprastą tvarką niekas kėsintis neketina, tad dienos galėtų slinkti visai ramiai jei ne draugai. Būtent artimi draugai išjudins, kvies, siūlys nuveikti ką įdomaus, mielo ir visiems smagaus. Bendros įdomios veiklos gali būti ir darbe.

Taip pat skaitykite