Apie dalykinį aktyvumą šią savaitę galima pamiršti (horoskopas)


Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2024 02 26 – 03 03 d. d. 

Ir šios savaitės bendrą foną, ir įvykius lems dvi planetų poros – Saulė su Merkurijum ir Venera su Marsu. Saulė – tai bendras aktyvumas ir gebėjimas kurti. Keliauja Žuvų ženklu, tad skatins kurti gražius, subtilius dalykus. Merkurijus yra dalykinio gyvenimo valdovas. Pora Saulė + Merkurijus turėtų skatinti dalykinį aktyvumą. Teoriškai.
Iš tiesų Saulės aktyvumas smarkiai nukentės, o Merkurijaus aktyvumas nukentės trigubai. Tai dėl to, kad dalykinį aktyvumą lemianti planetų pora prasilenks su šaltu ir nedraugišku Saturnu – tai įvyks trečiadienį. Saturnas slopins Saulės bei Merkurijaus aktyvumą ir joms prie Saturno artėjant, ir nuo jo tolstant. Papildomai, Merkurijus bus skriaudžiamas dėl savo artumo prie Saulės – astrologiniais terminais kalbant, jis bus „sudegęs“. Ir dar kartą Merkurijus bus nuskriaustas dėl to, kad jis dabar keliauja Žuvų ženklu – čia būdamas jis iš karto yra smarkiai susilpnintas.
Kitaip tariant apie dalykinį aktyvumą šią savaitę galima pamiršti, žinios ir informacija sklis sunkiai, galimi įvairūs žinių, informacijos perdavimo sutrikimai, klaidos, duomenų dingimas ir panašūs dalykai. Tikėtinos problemos transporte ir finansų sektoriuje. Geroji žinia yra ta, kad antroje šios savaitės pusėje reikalai pradės lėtai gerėti, o kitą savaitę dauguma problemų bus jau praeityje. Marsas su Venera keliauja Vandenio ženklu. Marsas – vyriškas pradas, Venera – moteriškas, šių planetų buvimas kartu yra geras laikas puoselėti puikius vyrų (tikrų) ir moterų (irgi tikrų) santykius. Kadangi ši saldžioji porelė bus Vandenio ženkle, vadinasi bus labai draugiška aplinkos atžvilgiu bei linkusi maloniai eksperimentuoti.
Pirmoje savaitės pusėje šią porą sies įtemptas ryšys su Jupiterio planeta. Tai reiškia, kad gražiosios savybės patirs stresą ir sutiks kliūčių. Papildomai, Venera patirs kliūčių savaitės pabaigoje. Geroji žinia – kad visi galimi nesklandumai pasireikš bent jau ne visi kartu. Nakties šviesulys Mėnulis po tik ką buvusios Pilnaties pradės sklandžiai dilti, bet dar nebus sudilęs tiek, kad į tai reikėtų kreipti dėmesį. Apibendrinant – savaitė neprivalo būti nei lengva, nei sklandi. Bet tikėtina laiminga pabaiga.
Avinas. Darbe vyraus įprasti darbai, namie – įprasta tvarka. Liks laiko sau, savo pomėgiams ir net romantikai – dažniausiai. Patiks kolektyvinė veikla – kartu su artimais draugais bus smagu nuveikti ką linksmo, mielo ir smagaus. Bendraminčiai profesijos srityje irgi ras kuo nudžiuginti.
Jautis. Įdomios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Būtent veiklos, o ne darbo ar bent jau nebūtinai darbo. Šiaip ar taip bus linksma ir įdomu, kai kada vers pasitempti. Tiems, kurie siekia bendrai veiklai įkvėpti bendraminčius ar komandos narius gali būti sunkoka. Bent kol kas.
Dvyniai. Darbų, visokios veiklos gali būti darbe ar profesijos srityje. Gali būti, kad reikės daug kalbėti, tvarkyti popierius, dalytis informacija ir užsiimti kita panašia veikla. Visgi iki savaitės vidurio veikla šioje srityje vyks vis sunkiau, o po to reikalai pamažu gerės ir lengvės.
Vėžys. Dalykinėje srityje veikla vyks ganėtinai sklandžiai, nuveikti pavyks išties nemažai. Sunkumų gali kilti tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu, kelionėmis, ypač dalykine veikla šioje srityje. Atidumo ir ypač kantrybės reikės ir tiems, kurie ieško papildomų išteklių savo veiklai plėsti.
Liūtas. Vidinė būsena gali būti prislėgta, energijos stigs, galimos ir kokios nors ribojančio, gyvenimą ir veiklą sunkinančios aplinkybės. Išmintinga būtų nesidraskyti, daryti tik tai, kas pavyksta ir taupyti jėgas. Geroji žinia yra ta, kad antroje savaitės pusėje jų ims daugėti, o bendra situacija – gerėti.
Mergelė. Vidinė būsena gali būti neypatinga, o dar reikės kažkaip reaguoti į išorines aplinkybes, kurios vis atkakliau diktuos dienotvarkę. Jos, tos aplinkybės, gali būti nelabai patogios, ypač iki savaitės vidurio. Gali būti, kad atsiras ir su sveikata, sveikatingumu susijusios veiklos.
Svarstyklės. Keista savaitė. Viena vertus, aplinkybės siūlys smagių, įdomių dalykų, galimybių smagiai pasilinksminti ir asmeninės kūrybos. Kita vertus, bus ir kliūčių, todėl įgyvendinti pavyks toli gražu ne viską. Panašiai ir su sveikatos, sveikatingumo reikalais, kurie irgi bus svarbūs.
Skorpionas. Noras užsiimti namų, šeimos reikalais, stengtis, kad namie būtų dar jaukiau, gali būti ganėtinai stiprus. Visgi imantis veiklos šioje srityje verta nusiteikti tam, kad išankstinio plano laikytis bus sunkoka. Panašiai ir su žiemos pramogomis, kurių taip pat gali būti nemažai.
Šaulys. Tikėtina, kad atsiras su namais, šeima susijusių darbų ir reikalų. Visgi nereikėtų nustebti, jeigu iki savaitės vidurio šioje srityje veikla seksis sunkiai, bet antroje savaitės pusėje reikalai ims gerėti. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug judėjimo ir daug bendravimo, deja, ne visuomet sklandaus.
Ožiaragis. Šią savaitę reikės daug judėti ir daug bendrauti. Tačiau reikėti – nereiškia galėti, bent jau iki savaitės vidurio. Visgi antroje savaitės pusėje išsijudinsite. Taip pat gali būti aplinkybių, susijusių su naudos gavimu. Ir čia reikės daug kantrybės bei mokėjimo prisitaikyti prie kintančių aplinkybių.
Vandenis. Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti drąsiai, nesidairant, nestigs ir asmeninio žavesio. Tačiau šiomis savybėmis pasinaudoti gali trukdyti nepalankios, nepatogios aplinkybės, teks manevruoti, stengtis prisitaikyti. Noras judėti ir bendrauti atsigaus antroje savaitės pusėje.
Žuvys. Ši savaitė – tai sakmė apie Sizifą. Nuo pat jos pradžios nestigs darbų, visokių reikalų, kuriuos reikės sutvarkyti greitai, o jie tvarkysis vis lėčiau ir vis sunkiau. Tačiau nuo savaitės vidurio viskas eisis vis sklandžiau ir sklandžiau. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, bendravimu ir informacijos perdavimu.

Taip pat skaitykite