Antroje rungtynių pusėje atsigavęs „Vytautas“ Klaipėdoje laimėti nesugebėjo

IMGP2890-536x464

Kovo 10 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda žaidė išvykoje „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Klaipėdos „Neptūno“ komanda. Jau pirmajame kėlinyje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai buvo pasiųsti į nokautą (24:7). Visgi, nuo antrojo kėlinio svečiai pristabdė aikštelės šeimininkų siautėjimą. Tiesa, po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (40:22). Po didžiosios pertraukos „Vytauto“ krepšininkai ėmėsi darbo ir jau trečiojo kėlinio viduryje turėjo tik keturių taškų deficitą (45:41). Deja, po trijų kėlinių komandas skyrė jau 12 taškų (55:43). Ketvirtojo kėlinio viduryje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ne tik panaikino 12 taškų deficitą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (58:59). Bet išlaikyti iniciatyvą savo rankose nesugebėjo. „Neptūnas“ geriau sužaidė antrąją lemiamo kėlinio pusę ir laimėjo rungtynes rezultatu 73:65.

„Vytauto“ komandoje 16 taškų pelnė Justas Sinica, 12 – LiAngelo Ballas, 9 – Eigirdas Žukauskas.