Antro stebuklo „Rytui-MRU“ sukurti „Kupiškio“ krepšininkai neleido ir įžengė į RKL „B“ diviziono olimpą

IMGP0354

Karolis Urba

Dvi dienas Prienų sporto arenoje vyko RKL „B“ diviziono finalinio ketverto kovos, kuriose dėl titulo kovojo keturios „B“ diviziono „B“ pogrupio grupės komandos. Po šeštadienio pusfinalių kovų sekmadienį vyko mažojo ir pagrindinio finalų rungtynės.

Rungtynės dėl trečiosios vietos tarp pirmos („Trakai“) ir aštuntos („Druskininkai“) „B“ pogrupio komandų buvo įtemptos. Visgi, „Trakams“ pavyko po prastai sužaisto pirmojo kėlinio (19:29) atsitiesti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (47:48). „Druskininkų“ krepšininkai, prisimindami pusfinalio klaidas, trečiajame kėlinyje padidino savo pranašumą iki 5 taškų (66:71). Deja, jie nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos savo rankose ir  ketvirtajame kėlinyje perleido ją „Trakų“ komandai, kuri laimėjo rungtynes (93:87) ir iškovojo trečiąją vietą.

Finalinėje kovoje „Kupiškio“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje parodė „Ryto-MRU“ jaunimui, jog pasiruošę kovoti dėl pirmosios vietos (29:19). Po dviejų kėlinių „Kupiškio“ komandos pranašumas dar padidėjo (51:39). Trečiajame kėlinyje Vilniaus komanda sumažino skirtumą iki 5 taškų, bet sukurti pusfinalio stebuklo jiems nepavyko. „Kupiškis“ ketvirtajame kėlinyje prapliupo tritaškiais ir „pabėgo“ (98:77).

Iškart po rungtynių prasidėjusioje apdovanojimų ceremonijoje liūdnų veidų nebuvo.

Vilniaus „Ryto-MRU“ komanda džiaugėsi savo pasiekimu, o „Kupiškio“ krepšininkai kartu su savo sirgaliais šventė užtarnautą pergalę. 

Prienų sporto arenoje jautėsi, jog vyksta krepšinio šventė. Be komandų sirgalių pažiūrėti krepšinio kovų atėjo ir Prienų ir Birštono krepšinio entuziastai, o taip pat LKL krepšininkai. 

Buvęs krepšininkas, o šiuo metu vienas geriausių šalies krepšinio apžvalgininkų ir komentatorių Tautvydas Švedas, kuris stebėjo finalinę kovą, pasakė, jog visada smagu stebėti tokiose kovose patirtį gaunančius jaunus krepšininkus.

Taip pat skaitykite