Antrą Kalėdų dieną Išlaužas vėl tapo krepšinio sostine

IMGP0645

kvitrina.com

Gruodžio 26 d. Išlaužo pagrindinės mokyklos salėje jau septintą kartą vyko Kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras Išlaužo seniūno taurei laimėti.

Pasak taurės steigėjo Išlaužo seniūno Tomo Skrupsko, turnyras jau seniai tapo tradiciniu ir suburia krepšininkus iš Išlaužo ir aplinkinių vietovių. Šiemet dėl nugalėtojų titulo kovojo 9 komandos iš Ilgakiemio, Garliavos, Pakuonio, Klebiškio, Juragių, Šilavoto, Prienų ir Išlaužo.

Pirmajame etape komandos varžėsi dviejose grupėse. Po dvi geriausias komandas pateko į pusfinalį. Galiausiai vyko kova dėl trečiosios vietos ir pagrindinis finalas.

Pirmoje grupėje visas pergales iškovojo „Šilavoto“ vyrai, antra buvo „Blagodariu“ komanda, kurios sąskaitoje 3 pergalės iš keturių.

Antroje grupėje taip pat visas pergales iškovojo „Kevala“ krepšininkai. Viena pergale mažiau laimėjo Pakuonio komanda.

Būtent šios komandos sudarė dvi pusfinalio poras – „Kavala“/ „Blagadariu“, „Pakuonis“/„Šilavotas“. Abiejuose susitikimuose gan užtikrintai laimėjo grupių nugalėtojai. „Kavala“ varžovus įveikė rezultatu 15:10, o „Šilavotas“ – 11:4.

Kovoje dėl trečiosios vietos intrigos nebuvo. „Pakuonio“ komanda įtikinamai laimėjo (15:7) susitikimą su „Blagodariu“ krepšininkais ir užėmė trečiąją vietą.

Finalinis susitikimas buvo vertas finalo.

Visgi, „Šilavoto“ komanda buvo šiek tiek geresnė (14:11), nei „Kavalos“ krepšininkai,  ir antrus metus iš eilės tapo turnyro nugalėtoja.

Taip pat skaitykite