Alytuje – neįmuštas 11 m baudinys, perimta iniciatyva ir sunki pergalė

Gegužės 12 d. Prienų FM futbolininkai Alytuje žaidė U19 čempionato išvykos rungtynes su „Vidzgirio“ komanda. Rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai pelnė įvartį (1:0). Po dviejų minučių prieniškis Matas Barauskas galėjo rezultatą išlyginti, bet nerealizavo 11 m baudinio. Visgi, kėlinio pabaigoje Augustinas Rukas rezultatą išlygino (1:1).
Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Matas Šyvokas, ir Prienų FM komanda pirmavo rezultatu 1:2. Per teisėjo pridėtą laiką buvo įmušti dar du įvarčiai. Antrąją pridėto laiko minutę Kajus Rukas padidino Prienų komandos persvarą iki 2 įvarčių (1:3). Bet aikštės šeimininkai jau kitoje atakoje atsakė taikliu smūgiu ir sumažino atsilikimą iki vieno įvarčio (2:3). Daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir Prienų FM futbolininkai iškovojo 8-ąją pergalę. Šis laimėjimas leido komandai pakilti į antrąją U19 čempionato vietą.