Aleksas Banišauskas: „Noriu dirbti Prienų kraštui“

P2045011Pateikiame LSDP Prienų skyriaus kandidato į Prienų r. Savivaldybės tarybą Alekso Banišausko interviu.

– Aleksai, esi socialdemokratų sąrašo viršūnėje. Kaip tau pavyko pelnyti partiečių simpatijas?

– Prie LSDP Prienų skyriaus prisijungiau dar 2012 metais, kai po bakalauro studijų grįžau dirbti į Prienus. Greitai man buvo patikėta būti keleto skyriaus organizuotų renginių vedėju. Vėliau bičiuliai mane išrinko į LSDP Prienų skyriaus tarybą, tapau  Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) Prienų skyriaus pirmininku. Manau, kad mano aktyvi veikla Prezidento ir Europarlamento rinkimuose, veržlumas, jaunystė, noras veikti bei ryžtas buvo partiečių pastebėti ir įvertinti – rinkimų sąraše aš antras.

– Kodėl rinkėjai turėtų balsuoti būtent už tave?

– Aš esu kilęs iš paprastos darbininkų šeimos, todėl man puikiai žinomos paprastų rajono gyventojų problemos. Suprasdamas, su kokia kasdienybe susiduriame, stengsiuosi, kad mano priimami sprendimai palengvintų žmonių kasdienybę, padėtų spręsti jų problemas. Ir pasižadu, kad jei rinkėjai manimi pasitikės ir išrinks į Prienų r. Savivaldybės tarybą, kartą per metus atsiskaitysiu jiems apie savo darbą Taryboje.

– Kodėl politinei veiklai pasirinkai socialdemokratus?

– Na, manau, kad socialdemokratai turi aiškius veiklos tikslus, didelį visuomenės palaikymą bei gilias partijos tradicijas – partija vykdo socialiai teisingą politiką paprastų gyventojų atžvilgiu. Todėl manau, kad socialdemokratai yra būtent ta politinė jėga Prienų krašte, kurios veiklos tikslai ir programa sutampa su daugumos rajono gyventojų lūkesčiais.

Aleksas_Banisauskas_2015a_a4-3-02-2 Ką socialdemokratai žada Prienų krašto žmonėms?

– Ateinančioje kadencijoje didelį dėmesį skirsime kelių asfaltavimui, dėsime visas pastangas, kad sumažintume šilumos kainas Prienų mieste, skirsime papildomų lėšų mokinių užimtumui. Esame parengę veiksmų planą, kaip padėti neįgaliesiems ir kitiems socialiai labiau pažeidžiamiems gyventojams, pavyzdžiui, pagerinti šių žmonių susisiekimą su rajono centru įkuriant socialinio taksi paslaugą. Taip pat įrengsime žaidimų aikšteles vaikams, stengsimės atgaivinti estradą prie Nemuno. Nepamiršime ir kultūros, ugdymo įstaigų. Visko net neišvardinsiu, bet mūsų pagrindinis darbų matas – žmogus.

Kokią žinią norėtum perduoti dvejojantiems rinkėjams?

– Visų pirma, norėčiau visus Prienų krašto žmones pakviesti būti neabejingus ir aktyviai dalyvauti kovo 1 d. vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose. Tik taip išrinksite tokią valdžią, kuri geriausiai atstovaus Jūsų interesus.  Na, o antra – balsuokite už socialdemokratus, nes šios partijos veikla ir rinkiminė programa geriausiai atspindi  Prienų krašto gyventojų lūkesčius.

 

LSDP Prienų skyriaus kandidatas Nr. 2 į Prienų r. savivaldybės tarybą.

Socialdemokratų sąrašo numeris – 2.

 

 Politinė reklama. Apmokėta iš LSDP rinkiminės sąskaitos.

 

Taip pat skaitykite