Ado Juškevičiaus tritaškiai atvedė „Rūdupį“ į pergalę

Lapkričio 26 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai BBL čempionato Elito grupėje namuose egzaminavo antrą Estijos komandą iš eilės. Šį kartą Prienų komanda žaidė su Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkais. Aikštelės šeimininkai vėl privertė pasinervinti savo sirgalius.

Rungtynes pradėjo gan neįprastas „Rūdupio“ startinis penketas: Paulius Ivanauskas, Simas Buterlevičius, Gintaras Kadžiulis, Gediminas Orelik, Saulius Kuzminskas. Mačas prasidėjo dviem Simo Buterlevičiaus taikliais tritaškiais (6:0), bet „Kalevo/Cramo“ krepšininkai greitai panaikino atsilikimą ir pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 13:20.

Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai sunkiai, bet sugebėjo pakreipti rungtynių eigą savo naudai ir išlygino rezultatą (35:35). Ir pasibaigus šiam kėliniui rezultatas buvo lygus (37:37).

Trečiame kėlinyje tęsėsi bekompromisinė kova. Kėlinio pradžioje vėl sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie ilgą laiką pirmavo 4-7 taškų skirtumu. Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (53:56).

Ketvirtame kėlinyje Prienų sporto arenoje susirinkę sirgaliai pamatė išskirtinį Ado Juškevičiaus šou ir Edgaro Želionio sėkmingą žaidimą. Būtent po šių dviejų žaidėjų taiklių metimų „Rūdupiui“ pavyko atitrūkti ir laimėti rungtynes 8 taškų skirtumu (72:64).

Rezultatyviausiai „Rūdupio“ komandoje žaidė Simas Buterlevičius. Jo sąskaitoje 15 taškų, Adas Juškevičius pelnė 13 taškų, iš kurių 11 ketvirtame kėlinyje.

Nelabai sėkmingos rungtynės buvo komandos lyderiui Dainiui Šalengai, kurio efektyvumas įvertintas neigiamai.