Administracijos direktorius vėl išsilaikė, mero pavaduotoju išrinktas Egidijus Visockas

Liepos 18 d. Prienų rajono savivaldybės posėdis prasidėjo daugumos Tarybos narių žingsniavimu į mero kabinetą, kuriame prieš posėdžius renkasi valdantieji. Čia atėjo socialdemokratų ir „Keturių“ frakcijų nariai, du liberalcentristai ir Antanas Gustaitis su Liuda Šeškuviene.
Print

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, Taryboje susikūrė 16 narių naujoji dauguma. Prasidėjęs posėdis patvirtino minėtas įžvalgas.


Posėdis prasidėjo prieš jį posėdžiavusios naujos daugumos pasiūlymu išbraukti iš dienotvarkės klausimą dėl interpeliacijos administracijos direktoriui. Po piktokos diskusijos ir kilusių klausimų dėl tokio sprendimo teisėtumo Taryba 14 balsų išbraukė klausimą iš dienotvarkės. Tačiau balsavimas dėl interpeliacijos administracijos direktoriui parodė, jog ir naujoje daugumoje ne viskas sviestu patepta.

 

Patvirtinus dienotvarkę, meras pasiūlė į mero pavaduotojo pareigas „Keturių“ frakcijos narį Egidijų Visocką.

Opozicinės ir „teistvarkių“ frakcijos nariai klausė pretendento į šias pareigas, kada jis nuo kalbų pereis prie darbų ir kada buvo sau sąžiningas: ar pasirašydamas interpeliaciją administracijos direktoriui, ar vėl grįždamas į valdančiųjų gretas?

E. Visockas, atsakydamas į kolegų klausimus, sakė, jog jo apsisprendimas grindžiamas noru pažaboti užsitęsusią politinę krizę. Beje, klausimų ir atsakymų šou pralinksmino ne vieną Tarybos narį ir posėdžio svečią.

Slaptas balsavimas patvirtino, jog ne visi naujos daugumos nariai panoro matyti E. Visocką mero pavaduotojo kėdėje. Vis tik „Keturių“ frakcijos narys mero pavaduotoju buvo išrinktas. Už tokį sprendimą balsavo 14 Tarybos narių, 11 pasisakė prieš.

Tolimesnė Tarybos posėdžio eiga nesukėlė didelių prieštaravimų kol nebuvo prieita prie atlyginimo koeficiento klausimo Socialinių paslaugų centro direktorei. Tarybos nariai iškart sujudo, prisiminė, jog reikia taupyti, ir nekreipdami dėmesio į kai kurių kolegų paaiškinimus, jog atlyginimų koeficientus nustato šakinės ministerijos, šio klausimo svarstymą atidėjo.

Unknown-2

Tiesa, svarstant tokio pat pobūdžio klausimą dėl Jiezno vaikų globos namų direktorės, Tarybos nariai jau buvo kitokios nuomonės, nes išgirdo įstaigos vadovės paaiškinimą ir sprendimą dėl atlyginimo koeficiento jai patvirtino.

Kitas Tarybos narių stabtelėjimas įvyko tada, kai buvo sprendžiamas klausimas dėl autobusų maršrutų koregavimo. Ypač daug laiko buvo skirta maršruto Prienai – Kaunas per Pakuonį svarstymui. Tarybos nariai, išgirdę Pakuonio seniūno paaiškinimus, taip ir nesugebėjo vieningai apsispręsti pritarti pateiktam projektui, ar ne.

Dauguma Tarybos narių nutarė, jog autobusų maršrutas Prienai – Birštonas per polikliniką bus trumpinamas iki civilinių kapinių, o klausimo dėl maršruto Prienai – Kaunas per Pakuonį svarstymas atidėtas.

Posėdžio pabaigoje buvo paskelbta apie naujos valdančiosios koalicijos sudarymą.

 

Taip pat skaitykite

13 komentarai

  1. prieniete

    To centas –

    Na,taip jau ir nerepetuoja… Nenorėčiau tikėt… Karksėtų kaip varnos, straksėtų kaip žvirbliai, jei nieko nemokėtų, būtų nerepetavę.