Žemės ūkio bendrovė „Nemunas“ vienintelė rajone per nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį išgyveno ir sėkmingai vysto verslą. Bendrovei vadovauja Algimantas Šidlauskas, 35 metus atidavęs žemės ūkiui. Pasak vadovo, bendrovė turi 180 melžiamų karvių bandą ir 27 mėsinės kilmės karves-žindyves. Fermoje dirba 4 melžėjos.
Bendrovė augina ir grūdus 400 ha plote. Ne visas grūdų derlius parduodamas, dalis jo naudojama pašarams raguočiams. Pasak A. Šidlausko, pieno supirkimo kainos ne itin didelės, todėl bendrovėje išauginti grūdai – tikras išsigelbėjimas. Kasdien į Marijampolės pieno konservų bendrovę keliauja 2,5 tonos pieno.
Bendrovės vadovas įvardino ir trečią veiklos sritį – raguočių pardavimą mėsai. Tiesa, šie pardavimai sudaro tik 10 proc. bendrų pajamų.
ŽŪB „Nemunas“ dirba 40 darbuotojų, gyvenančių Jiezne ir aplinkinėse vietovėse.
Anot A. Šidlausko, bendrovė – tai ne tik verslas, o gyvenimo būdas ir žmonių pragyvenimo šaltinis. 1992 m. žemės ūkio bendrove „Nemunas“ tapęs buvęs Jiezno kolūkis jau 20 metų vykdo veiklą žmonių labui.