kvitrina.lt · Prienų ir Birštono naujienų portalas

Prienų socialdemokratų susirinkime – netikėti veidai, balsai už M. Sinkevičių ir pasiryžimas vėl laimėti savivaldos rinkimuose

Vacys Staknys

Kovo 12 d. Prienų rajono socialdemokratai gana gausiai (110 iš 285) susirinkę į ataskaitinį susirinkimą pristatė naujus narius, išklausė skyriaus pirmininko Deivido Dargužio pranešimą apie pasiruošimą kitų metų savivaldos rinkimams bei garbės svečio Alvydo Vaicekausko informaciją apie darbus vykdomus savivaldybėje.

Deividas Dargužis akcentavo, jog jo darbas savivaldybės vicemero pareigose padeda įsigilinti į problemas, geriau suprasti gyventojų interesus ir ši patirtis tikrai padės bendraujant su rajono gyventojais, ruošiantis rinkimams.

Alvydas Vaicekauskas pasidžiaugė, jog jo suburta socialdemokratų komanda ir be jo sėkmingai augina skyriaus gretas, o daugumą Taryboje su partneriais turintys partiečiai sėkmingai vykdo praeituose rinkimuose priimtus įsipareigojimus ir savo darbais gražina Prienus ir rajoną.

Šiame susirinkime socialdemokratų gretas papildė 6 nauji nariai ir skyrius padidėjo iki 285. Vienas iš naujokų – buvęs Liberalų sąjūdžio Prienų skyriaus pirmininkas Gintautas Bartulis. Gintautas, paklaustas apie sprendimą prisijungti prie socialdemokratų, buvo atviras. Pasak jo, jis įsijungė į komandą, kuri daro daug gerų darbų kraštui ir tai atitinka jo matymą, kaip turi vykti Prienų augimas.

Susirinkimo dalyviai pritarė skyriaus pirmininko siūlymui LSDP suvažiavime palaikyti Mindaugo Sinkevičiaus kandidatūrą kovoje dėl pirmininko posto.

Taip pat buvo išrinkti 16 delegatų į LSDP suvažiavimą, kuris vyks gegužės 1 d.

Seimo narys Tadas Prajara, pakalbėjęs apie darbą Seime, atsakė ir apie koalicijoje esančius „aušriečius“. Pasak jo, Seimas – tai darbas, o bendradarbiavimas su „Nemuno aušra“ taip pat. Anot socialdemokrato, ir jam nepatinka kai kurie „Nemuno aušros“ atstovų veiksmai, bet balsavimai vyksta korektiškai ir valdančioji koalicija laikosi įsipareigojimų. Seimo narys kvietė aiškinti gyventojams, jog socialdemokratai – tai ne „Nemuno aušra“, o santykiai Seime – tik darbas.  

Parašykite komentarą

Video iš interneto:

Taip pat skaitykite: