
kvitrina.com
Rugpjūčio 16 d. Pakuonio pagrindinės mokyklos stadione vyko tradicinis 3×3 krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo 20 komandų iš įvairių šalies vietovių. Jos buvo suskirstytos į keturis pogrupius.
Po varžybų grupėse susidarė šios ketvirtfinalio poros: Birštono „Milasta“ – „Lengvai nesunkiai“, „Įmonė 2“ – „Būna pasitaiko“, „Klausučiai“ – „Škvalas“, „Dainava“ – „And One“. Į pusfinalius prasimušė „Milasta“ (12:10), „Įmonė 2“ (12:6), „Klausučiai“ (15:7) ir „Dainava“ (18:10). Abiejuose pusfinaliuose vyko apylygės kovos, bet „Dainava“ įveikė „Milastą“ (13:11), o „Klausučiai“ – „Įmonę 2“ (10:8).
Kovoje dėl III vietos „Milastos“ komanda pranoko „Įmonė 2“ krepšininkus (14:11) ir pasipuošė bronziniais apdovanojimais. Finale „Klausučiai“ tik vienu tašku (11:10) įveikė „Dainavos“ krepšininkus ir tapo turnyro nugalėtojais. Turnyras Pakuonyje po vienerių metų pertvarkos praėjo sklandžiai. Jam teisėjavo RKL teisėjai.