Spalio 10 d. Birštono gimnazijoje iškilmingai buvo inauguruota naujoji Mokinių parlamento prezidentė Vytė Vaitkevičiūtė. Ji tapo 16-ąja Mokinių Parlamento prezidentė.
Pranešime spaudai rašoma, jog „Išrinkta prezidentė savo šventinėje kalboje akcentavo, kad dės pastangas, jog MP veikla būtų nukreipta ne tik į renginius ir pramogas, bet būtų naudinga tobulinant ugdymo(si) procesą, gimnazijos bendruomenės telkimui bei išreiškė viltį, kad mokiniai bus aktyvūs, labiau susitelks siekdami išsikeltų tikslų“.
Po oficialios inauguracijos ceremonijos susirinkusiems koncertavo gimnazijos mokiniai.
Birštono MP kuratorė Asta Ferevičienė savo sveikinimo ir padėkos kalboje džiaugėsi, kad gimnazijoje nuolat atsiranda puikių aktyvių ir iniciatyvių mokinių, kurie turi drąsos prisiimti sunkesnę už kitų naštą, didesnę atsakomybę. Jos manymu, tokie žmonės ir yra visko pamatas, gražios ir klestinčios mūsų šalies ateities garantas.